26. kolo: Sokol Řepy – FC Miškovice 1:2 (0:1)

2018/2019 I.B třída 26. kolo
NA CHOBOTĚ 19.05.2019 16:30

1 : 2

Dalším soupeřem našeho týmu byly Miškovice, na které se nám výsledkově nedaří. Poslední tři vzájemné zápasy skončily vítězstvím soupeře vždy o jednu branku.
V úvodu zápasu byli hosté lepším mužstvem, ovšem bez větší šance. Zato náš tým mohl jít po deseti minutách do vedení. Odvrácený roh vrátil Vodička před branku a Babol´ mířil hlavou do břevna. První střelu na branku tak mohli diváci vidět až v 18. minutě, když přímo do Hermanovy náruče mířil hráč Miškovic. Ve 23. min ztratil na půlce míč Czwartynski a hráč Miškovic tak běžel od poloviny hřiště sám na gólmana, kterého lobem chladnokrevně přehodil – 0:1. Náš tým už nenašel v prvním poločase odpověď, jenom několik nebezpečných centrů přilétlo do vápna Miškovic.
Ve druhém poločase náš tým na hřišti dominoval, ale ostřelování soupeřovy branky nemělo požadovaný efekt. Hosté se ve druhém poločase dostali na naší polovinu spíše výjimečně. Přesto jim to stačilo, aby využili školácké chyby v defenzivě k navýšení skóre. S takovými chybami, jaké jsme předvedli před oběma inkasovanými góly, můžeme vystupovat někde v cirkuse, ale rozhodně ne v B třídě. Až v poslední minutě, po závaru před miškovickou brankou, dotlačil míč do sítě hlavou Fuzzi. Na vyrovnání už ale nebylo dost času.
Zápas dohrávala obě mužstva o deseti. Nejprve byl za ruku po druhé ŽK vyloučen miškovický hráč, který následně zdržoval s odchodem ze hřiště. Za řeči na jeho adresu pak dostal druhou ŽK i Semrád. Po skončení zápasu dostal ještě další červenou kartu Macek za kritiku rozhodčího.