Stará garda na turnaji v Dětenicích

Při příležitosti oslav devadesátého výročí založení fotbalového klubu v Dětenicích se konal i turnaj starých gard za účasti místního Sokola Dětenice, Dolnobousovského SK a našeho mužstva. Hrálo se na normálním hřišti, ale pouze 2 x 25 minut.

Na úvod porazil náš tým Sokol Dětenice 3:0, když skóre otevřel v prvním poločase Karel Lasík z penalty. Ve druhém poločase potom přidali další branky Petr Bock a Petr Klíma. Za domácí nastoupil s číslem 10 Petr Žmolil.

Ve druhém utkání, které hned následovalo náš tým podlehl čerstvému Dolnobousovskému SK 1:3. Soupeř měl spoustu šancí, dokonce třikrát zazvonila branková konstrukce, takže poločasový stav 0:2 byl ještě milosrdný. Ve druhé půli se náš tým zlepšil, ale soupeř ještě skóre navýšil na 0:3. Až pár minut před koncem snížil Petr Mertin na konečných 1:3.

V posledním zápase remizovaly domácí Dětenice s Dolnobousovským SK 2:2.

Náš klub reprezentovali: Strupek – Bock, Kočovský, Lasík, Hrnčíř, Fuzzi, P. Klíma – L. Klíma, Veselý, Míka, J. Šturma, Kosina – Kraus, Roško, Mertin