19. kolo: Olympia Radotín “C” – Sokol Řepy 4:1 (0:1)

2018/2019 I.B třída 19. kolo
31.03.2019 15:30

4 : 1

Ve čtvrtém jarním kole se náš tým představil na umělé trávě Radotína v hodně improvizované sestavě.
Stejně jako v minulém kole se našemu mužstvu v prvním poločase dařilo. Do vedení šel náš tým po dvaceti minutách, kdy se po kombinaci středem obrany ocitl sám před brankářem Koblic a zkušeně skóroval – 0:1. V 35. minutě bohužel došlo při hlavičkovém souboji k nepříjemné srážce Žovnira s jedním z domácích hráčů a náš mladý útočník byl následně odvezen na vyšetření do nemocnice. Domácí měli v pětiminutovém nastavení první půle velkou šanci na srovnání, naštěstí hráč Radotín zblízka přestřelil.
Druhý poločas začali domácí lépe a krátce po sobě dvakrát nebezpečně stříleli nad. Ke změně stavu tak došlo až po hodině hry, kdy domácí během dvou minut otočili skóre na – 2:1.
Rozhodující chvíle zápasu přišly až pět minut před koncem. Výborný centr Koblice usměrnil Duda z malého vápna jen do břevna. Po následném souboji Petra Klímy s domácím hráčem před lavičkami, vběhl vedoucí radotínského mužstva do hřiště a slovně napadal naše hráče. Po strkanici s ním pak dostal Hrubý, který nastoupil s kapitánskou páskou, červenou kartu. Oslabené mužstvo potom v nastavení ještě dvakrát inkasovalo.
V prvních čtyřech kolech se proti týmům z čela tabulky ani moc bodů nečekalo. Už předtím bylo zřejmé, že jarní sezóna začne pro náš tým až příští neděli proti Čakovicím.