TJ Sokol Řepy

11. kolo: FC Miškovice – Sokol Řepy 1:0 (0:0)

2018/2019 I.B třída 11. kolo
21.10.2018 15:30

znak
1:0
znak
V 11. kole se náš tým představil na rozmanitém hřišti Miškovic. Zdejší hrací plocha nepřeje moc fotbalu, o to více je zde třeba bojovnosti. V tomhle směru se našemu týmu nedá nic vytknout, v ofenzivě toho však mnoho nepředvedl. Naším nejpilnějším střelcem byl v prvním poločase Vodička, jemuž jednou nechtěně přihrál do šance i brankář domácích a byla z toho naše jediná střela na branku v první půli. Jinak nás domácí v první půli jasně přestříleli, naštěstí s většinou střel neměl Herman problémy. Největší nebezpečí znamenaly pro naší branku rohové kopy soupeře, při kterých musel na brankové čáře náš gólman zasahovat.
Ve druhém poločase už byla hra o něco vyrovnanější, góly však stále nepřicházely. Největší příležitost z našeho týmu měl po rohovém kopu Tumpach, jehož hlavičku vytáhl brankář nad břevno. V závěru měli ještě pár šancí také domácí. Jeden sólový únik z levé strany ještě Herman zastavil, ten druhý, ke kterému nemalou měrou přispěl svým nepovedeným výkopem, však ne a těsně před koncem tak domácí rozhodli o těsné výhře.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
14 Semrád   
9 Tumpach   
2 Plevka karta  
16 Hrubý   
6 Vodička    /70. J. Svoboda/
10 L. Klíma   
11 Gregor   
4 Baboľ   
12 Žovnir    /83. Budínský/
8 Fuzzi   
Náhradníci
21 Kosina   
5 J. Svoboda   
3 Budínský   
Trenér:Daniel Gröbl

Branky
89' znak Ondruš
Rozhodčí:Marek Plášil
Diváci:20
znakStatistikyznak
18Střely celkem11
11Střely na branku4
4Střely mimo4
3Střely zablokované3
8Rohové kopy4
1Ofsajdy2

V Miškovicích chyběla minuta k remíze