TJ Sokol Řepy

Liga gentlemanů: Sokol Řepy – Xaverov Horní Počernice 4:3 (3:2)

2018/2019 SG - 3.liga 2. kolo
Na Chobotě 10.09.2018 18:00

znak
4:3
znak
Sestava Sokola Řepy
1 Strupek (B)   
8 Lavička   
2 Kočovský   
3 Hříbal   
4 Kraus   
10 Kroupa   
9 Pauer   
13 Žmolil   
7 Mertin   
14 Roško   
Branky
3' znak Kroupa
14' znak Roško
16' znak Kroupa
25' znak Boev
28' znak Skalický
38' znak Roško
50' znak Boev
Rozhodčí:Dalibor Zatkal
Diváci:15

Již den po prvním zápase nastoupila naše stará garda k utkání druhého kola. Klidně bychom odehráli všechny zápasy v šesti dnech, ale musíme také nechat naše soupeře trochu vydechnout. 🙂

Do Řep k nám dorazil silný tým Xaverova i s exligovým klokanem Daliborem Slezákem. Hosté náš tým trochu podcenili a už ve třetí minutě do odkryté branky skóroval Kroupa – 1:0. Také v dalších minutách se nám střelecky dařilo a po gólech Roška a znovu Kroupy byl nečekaný stav již 3:0. V obraně to tentokrát nebylo takové baroko, jako v závěru minulého zápasu, ale všichni hráli nadoraz, včetně našeho gólmana, který toho opět spoustu pochytal. Pět minut před koncem poločasu se však trefili i hosté. O chvilku později šli dva naši hráči sami na brankáře, jenže místo zvýšení na 4:1, soupeř z brejku snížil už na rozdíl jediné branky. Po které zkusil zápas ještě více vyhecovat Kočovský, když po obdržené brance trefil odkopem protihráče míčem do tváře. 🙂

Ve druhé půli nám vrátil dvoubrankové vedení Roško, který tím napravil neproměněnou šanci z prvního poločasu. Deset minut před koncem hosté utkání ještě zdramatizovali další brankou, ale těsně vedení jsme ubránili až do konce i za cenu několika gentlemanských faulů. 🙂

Hráno: 2 x 30 minut (6+1)