5. kolo: Avia Čakovice – Sokol Řepy 6:0 (3:0)

2019/2020 I.B třída 5. kolo
07.09.2019 10:30

6 : 0

V pátém kole se náš tým představil na hřišti Čakovic. V úvodu měl náš tým více ze hry, ale výsledkem byly jen tři slabé Martínkovy střely. Domácí poprvé vystřelili na branku až v patnácté minutě a střela skončila v šibenici Tesařovy branky. Okamžitě po rozehrávce mohla přijít další branka, když soupeř vystihl naší laxní rozehrávku, naštěstí obránci stačili míč ještě zblokovat mimo branku. O pár minut později však střelec první branky našel centrem ve vápně úplně volného hráče, který hlavou přehodil Tesaře – 2:0. Po chvilce ještě sudí pískl pro domácí dost legrační penaltu, ze které Čakovice zvýšily už na 3:0.
Po přestávce to byl ze strany našeho týmu o dost lepší výkon. Řadu neproměněných střeleckých příležitostí odstartoval z kraje druhé půle Šparlinek, když ani nadvakrát neprotlačil míč do branky. Největší závar před brankou domácích se odehrál pětadvacet minut před koncem. Nejprve vyrazil domácí gólman dvě střely Žovnira a po něm Plevkovi a Dudovi dorážky zase obránci na brankové čáře. To domácí byli mnohem efektivnější v zakončení a v závěru přidali další tři branky.