4. kolo: Sokol Řepy – Olympia Radotín “C” 3:4

2018/2019 I.B třída 4. kolo
NA CHOBOTĚ 02.09.2018 17:00

3 : 4

Ani ve čtvrtém kole jsme neporušili tradici, dostat branku hned z první šance. Hráč Radotína skóroval dokonce již v 15. sekundě. Brzká branka tentokrát nebyla předzvěstí dalšího debaklu, naopak se dlouho nic nedělo. Až před koncem poločasu si hosté vytvořili další šance, ale gólman Tesař, který v brance nahradil Hermana, další míč do sítě nepustil. Z naší strany vypadala nebezpečně snad jenom střela Semráda z trestného kopu, kterou brankář vytáhl na roh.
Ve druhé půli náš tým předvedl mnohem lepší výkon. Přestože soupeř zvýšil z protiútoku již na 0:2, hráči to nevzdali a brankami Koblice a Tumpacha z pokutového kopu rychle vyrovnali. Zakrátko však hosté přidali třetí branku a nevypadalo to vůbec dobře, protože hosté chodili do nebezpečných brejků. Tesař v této pasáži chytil dvě velké šance hostů. Při té druhé postupoval hráč Radotína od půlky hřiště sám na branku. Naštěstí mu slabý pokus o lob nevyšel, což mohlo hosty mrzet, neboť hned z protiútoku si z levé strany naběhl do vápna Vodička a nekompromisně uklidil míč pod břevno – 3:3. Remízový stav bohužel nevydržel dlouho a celkem lacino se soupeř dostal ke čtvrté brance po chybě našeho brankáře. I tak mohl v závěru náš tým vyrovnat, ale brankář Radotína byl proti.