TJ Sokol Řepy

14. kolo: Sparta Košíře – Sokol Řepy 1:1

2017/2018 II. třída 14. kolo
Košíře 08.04.2018 16:30

znak
1:1
znak
V letošní sezóně měl náš tým ze hřišť soupeřů zatím 100% bilanci, ale tentokrát nastoupil na horké půdě v Košířích.
Ve středu obrany došlo oproti minulým utkáním ke změně. Místo Nekvapila nastoupil na postu stopera Šparlinek. Mírnou nesehranost naší obrany využili domácí v 8. minutě, když naší obraně utekl domácí útočník. Poté co ho Šparlinek nedokázal zastavit ani skluzem, obešel hráč soupeře i Hermana a pohodlně skóroval do prázdné branky - 1:0. Na druhé straně branku soupeře ohrožoval zejména Kudela, náš nejpilnější střelec v utkání. Vyrovnání se náš tým dočkal po půlhodině hry, po nejhezčí akci zápasu. Na pravé straně si narazil Hrubý s Ďurčíkem. Následný centr Hrubého zužitkoval bez přípravy Kudela. Jeho střela sice neměla úplně prvoligové parametry, nicméně košířský brankář nedokázal skákavé střele zabránit v cestě do sítě - 1:1. V závěru prvního poločasu měly velkou šanci Košíře, když se po chybě naší obrany řítil do šance hráč soupeře. Prudké střele doprostřed branky však stál v cestě Herman.
Ve druhé půli už toho na hřišti moc k vidění nebylo. Obrana jasně předčila ofenzivu a tak se oba týmy rozešli smírně.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
2 Hrubý   
9 Tumpach   
20 Šparlinek   
14 Semrád   
10 Koblic karta  
8 Fuzzi    /69. L. Klíma/
6 Vodička    /76. P. Klíma/
7 Paul   
21 Ďurčík    /87. Budínský/
13 Kudela    /62. Máchal/
Náhradníci
5 Horák   
11 L. Klíma   
16 P. Klíma   
4 Budínský   
15 Máchal   
Trenér:Daniel Kaiser

Branky
8' znak Kotouček
30' znak Kudela
Rozhodčí:Marek Plášil
Diváci:50
znakStatistikyznak
10Střely celkem16
4Střely na branku7
6Střely mimo6
0Střely zablokované3
6Rohové kopy7
2Ofsajdy1

Ve šlágru kola získal náš tým bod.