Pohár Prahy: Sokol Řepy – Union Vršovice 2:14

2017/2018 Pohár Prahy 2. kolo
NA CHOBOTĚ 13.09.2017 17:00

2 : 14

Po dvou letech k nám do Řep zase přijel k soutěžnímu zápasu soupeř z pražského přeboru. A rozdíl tří soutěží se brzy projevil. Nicméně první branka ze sedmé minuty byla poměrně kuriózní. Prudká střela z malého vápna totiž skončila na ochranné síti za brankou. Bohužel rozhodčí náš trik s děravou sítí v brance záhy odhalil a Vršovice se tak ujaly vedení. Za již čtyřbrankového vedení skóroval také náš tým. Martin Semrád, jeden z mála fotbalistů v našem týmu, si pěkně naskočil na rohový kop a hlavou pěkně snížil. Na vývoj zápasu to však nemělo žádný vliv, neboť hned po rozehrávce hosté přidali další branku.
Ve druhém poločase ještě jednou snížil Semrád po kombinaci s Mackem, ale pak už přibývaly góly jen do naší sítě. Změn skóre bylo tolik, až se přitom vybila baterie na dálkovém ovladači pro ukazatel skóre. Za udělenou lekci fotbalu tak klidně mohli naši hráči po zápase soupeři vyčistit kopačky.
Naštěstí už v sobotu nás čeká další soutěžní zápas proti Sokolu Lochkov, ve kterém mohou hráči předvést, že také něco umí.