2. kolo: SK Modřany “B” – Sokol Řepy 2:3

2017/2018 II. třída 2. kolo
03.09.2017 17:00

2 : 3

V zápase rozdílných poločasů jsme si nakonec odvezli z Modřan všechny tři body.
První půle se nám však herně vůbec nevydařila a domácí měli spoustu šancí na vstřelení branky. Paradoxně šel do vedení náš tým. Dlouhý nákop Šparlinka do vápna, si prodloužil modřanský obránce do vlastní sítě – 0:1. Jakub Zdanovec poté vychytal několik šancí, bohužel na dalekonosnou střelu k pravé tyči už nedosáhl – 1:1. V závěru prvního poločasu pak domácí dokonce otočili skóre na svou stranu, když využili výhodu rohového kopu – 2:1.
Druhý poločas už byl naopak zcela v režii našeho týmu. S podporou nepříjemného slunce v zádech jsme se snažili o vyrovnání. Jako první zahrozil po rohovém kopu Šparlinek hlavou do břevna, ale vyrovnání jsme se dočkali až v 67. minutě kdy, nutno dodat pravděpodobně z ofsajdové pozice, uklidil míč do branky Roman Fuzzi – 2:2. O další vstřelené branky nás obrala nízká kvalita a někdy i neskutečná váhavost v zakončení. Dvanáct minut před koncem se však po rohovém kopu míč odrazil k volnému Kudelovi, který zblízka nedal modřanskému gólmanovi šanci – 2:3. Pojistit výsledek mohl v závěru ještě Roman Fuzzi, který šel sám na brankáře, ale jeho střela těsně minula branku.