Výsledky přípravných zápasů

NA CHOBOTĚ, 23.8.2016 18:00

TJ Sokol Řepy – FC Zličín „B“ 3:1 (0:1)

K poslednímu přípravnému zápasu na sezonu jsme si pozvali rezervu sousedního Zličína a hráči v utkání předvedli svůj nejlepší výkon letní přípravy.

Zpočátku jsme byli nebezpečnější, nicméně střely Czwartynského nebo Michny skórem nepohnuly. Zličín poprvé zahrozil po 25-ti minutách. Nejdříve sice hráč hostí nevyužil chybu Ďurčíka při rozehrávce, avšak o dvě minuty později se již Zličín dostal do vedení. Přetažený centr vrátil prudce před branku hráč Zličína, kde trefil přímo nohu svého spoluhráče, od kterého míč zamířil do branky. Když své šance na druhé straně nevyužili Naňko s Máchalem, skončil první poločas, stejně jako před rokem, jednobrankovým vedením Zličína.

Do druhého poločasu Zličín prostřídal sestavu a zejména v brance už neměl takovou kvalitu, jako v tom prvním. Navíc Miroslav Naňko chytil střeleckou slinu a během tří minut otočil skóre. Nejprve procedil střelu skrz nohy zličínského gólmana, o chvilku později ho při netaktickém vyběhnutí přehodil a míč dopadl do opuštěné branky.

Konečnou podobu výsledku dal sedm minut před koncem Kudela, před kterým se otevřel střed obrany po přihrávce od Dana Kaisera a prudkou ranou nedal brankáři hostí šanci.

Sestava: Herman – Kaiser, Čermák, Plevka (86. Nekvapil), Ďurčík (45. Tumpach) –  Žmolil (60. Telvák), Michna, L. Klíma, Czwartynski (60. Vodička) – Naňko (73. Jaroš), Máchal (60. Kudela).

Branky: 53. a 56. Naňko, 83. Kudela  – 26.

NA CHOBOTĚ, 13.8.2016 10:00

TJ Sokol Řepy – Čechie Nový Jáchymov 1:5 (1:2)

Do dalšího přípravného utkání jsme vstoupili lépe a sváteční střelec Míra Telvák nás po čtvrthodině poslal do vedení. Bohužel ve zbytku zápasu již skórovali pouze hráči Nového Jáchymova.

Sestava: Herman – Kaiser, Nekvapil (46. Kudela), Tumpach, Čermák (25. Pavlík) – Žmolil, Michna (73. Čermák), Paul, Czwartynski – Naňko, Paul.

Branky: 15. Telvák – 24., 35., 50., 61. z pen., 66.

NA CHOBOTĚ, 11.8.2016 18:00

TJ Sokol Řepy – SK GORDIC Praha Kačerov 0:4 (0:2)

Druhý přípravný zápas nám herně ani výsledkově vůbec nevyšel. Největší šanci ke skórování měl v prvním poločase Naňko, ale jeho pokus skončil na břevně.

Sestava: Herman – Kaiser, Nekvapil (65. Chládek), Tumpach (70. Pavlík), Čermák – Žmolil, Paul, Michna, Czwartynski (82. Telvák) – Naňko (76. Svoboda), Telvák (46. Kudela)

Branky: 12., 30., 62., 70. z pen.

HOSTIVICE, 6.8.2016 18:00

TJ Sokol Hostivice – TJ Sokol Řepy 2:2 (0:1)

Do prvního přípravného zápasu jsme vstoupili výborně. Už v páté minutě si naskočil na centr z rohového kopu Šparlinek a hlavou nás poslal do vedení.

Ve druhém poločase Hostivice vývoj skóre otočili, nicméně poslední slovo měl Lukáš Klíma. Opět po rohovém kopu srovnal na konečných 2:2.

Sestava I. poločas: Herman – Kaiser, Budínský, Tumpach, Lhotka – Czwartynski, Michna, L. Klíma, Žmolil – Šparlinek, Čermák

Sestava II. poločas: Herman – Kaiser, L. Klíma, Budínský, Tumpach – Sedlák, Michna (65. Pavlík), Hrdina (60. Šparlinek), Žmolil (70. Lhotka) – Telvák, Kudela

Branky: 5. Šparlinek, 80. L. Klíma – 58., 74.