22. kolo: Sokol Řepy – SK Třeboradice “B” 2:4

2015/2016 I.B třída 22. kolo
NA CHOBOTĚ 22.05.2016 17:00

2 : 4

Tentokrát k nám do Řep dorazil silný tým Třeboradic, proti kterému se dalo uspět pouze maximální pozorností v defenzívě. Bohužel v obraně jsme si až příliš často hráli na fotbalisty a soupeř toho uměl využít.
Stejně jako v podzimním souboji jsme si do statistik zapsali pouhé dvě střely na branku, nicméně obě byly gólové. Nejprve pár minut před koncem prvního poločasu Lukáš Tumpach ve výskoku rozhodil gólmana Třeboradic, aby poté odražený míč sám dorazil do sítě. A ve druhém poločasu se potom za stavu 1:3 prosadil Radek Michna.
O výsledku se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy nám soupeř utekl o dvě branky. Ani Michnovo snížení po hodině hry neodstartovalo tlak na vyrovnání, naopak si Třeboradice ještě pojistily vedení.