TJ Sokol Řepy

U13: Mozart Trophy Cup 2018

Mezinárodní turnaj MOZART TROPHY CUP 2018 v Salzburku
ve dnech 19.-20.5.2015

 

Náš tým mladších žáků (ve složení: Petros Temertzidis, Adam Ondrák, Jiří Beránek, Matěj Mottl, Samuel Jelínek, Václav Jonák, Arseniy Berezhnyk, Vasyl Grushynskyy, Tomáš Heřmánek, Jakub Kraus, Denis Jiří Kočovský, Tomáš Strupek) se zúčastnil mezinárodního turnaje pro 120 týmů z celé Evropy.

V kategorii U13 se potkalo celkem 20 týmů z Německa, Rakouska, Itálie, Francie, Slovenska, Řecka a Čech. Tyto týmy byly rozděleny do 4 skupin po 5 týmech. Náš tým byl nalosován do skupiny „A“ spolu s týmy TJ Tatran Sedlčany (CZ), U.S. Marseille (FR), SV Viktoria Herxheim (DE) a ASV Feldthurns (IT), se kterými náš tým postupně změřil síly. V základní skupině jsme skončili na krásném 2. místě, kdy nás od postupu do skupiny o první až čtvrté místo dělil 1 gól. 🙁

Nakonec jsme tedy postoupili do bojů o páté až osmé místo. Nejprve jsme se potkali se zvučným týmem z Čech s 1. FK Příbram, kterému jsme podlehli. Posledním zápasem turnaje byl souboj s týmem TSV Phönix Lomersheim (DE), se kterým jsme „padli“ až v penaltovém rozstřelu. S konečným 8. místem jsme byli spokojeni, jelikož náš cíl bylo umístění „jednociferné“, tedy 1. až 9. místo 🙂

Všem hráčům i realizačnímu týmu děkujeme za vzorné reprezentování našeho klubu v zahraničí.


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/formatting.php on line 4360