Soupeři pro sezónu 2022/23

Pražský fotbalový svaz zveřejnil konečnou podobu soutěží v ročníku 2022/23. Dohromady budou naše týmy hrát 11 soutěží.

Naše „A“ mužstvo se může těšit na čtyři nové soupeře. Místo postupující týmů Tempa „B“ a Raptors, k nám z I. A třídy sestoupil Sokol Troja. Za sestupující Čechii Smíchov postoupily do I. B třídy celky Sokola Bílá Hora a FK Řeporyje „B“. Na poslední chvíli pak ještě soutěž doplnil Sokol Stodůlky, který měl původně po sestupu z I. A třídy hrát druhou skupinu, ale nakonec se vyměnil s Bohnicemi.

Se Sokolem Troja se náš “A” tým utkal naposledy v sezóně 2012/13 (venku 3:0 kontumačně a 0:0 doma). Se Sokolem Bílá Hora v ročníku 2018/19 (venku 3:0, doma 3:2). S Řeporyjemi se náš tým v minulosti utkával hlavně s “A” týmem. Se Sokolem Stodůlky naposledy zřejmě ještě v minulém století.

Muži “A” – I. B třída

1 TJ Sokol Troja (sestup z I. A třídy)
2 AFK Slavoj Podolí Praha “B”
3 TJ Sokol Lipence
4 SK Střešovice 1911 “B”
5 TJ Sokol Stodůlky (sestup z I. A třídy)
6 TJ Avia Čakovice
7 Meteor Praha VIII “B”
8 SC Olympia Radotín “B”
9 FC Zličín “B”
10 TJ Sokol Písnice
11 TJ Sokol Bílá Hora  (postup ze II. třídy)
12 TJ ABC Braník “B”
13 TJ Spoje Praha “B”
14 FK Řeporyje “B” (postup ze II. třídy)
15 TJ Sokol Řepy
16 MSM Academy (Mezinárodní svaz mládeže)

 

Muži “B” – III. třída

1 TJ Sokol Řepy “B”
2 Sokol Bílá Hora “B”
3 Slavoj Suchdol “B”
4 Sokol Stodůlky “C”
5 FC Prosex
6 Ambassadors FC Praha
7 FK Meteor Praha VIII “C”
8 Sokol Lysolaje
9 TJ Březiněves “B”
10 Chuchle Praha

 

Stará garda – 2. liga

1 TJ Sokol Řepy
2 Meteor Praha VII
3 FK Zlíchov 1914
4 Sokol Lipence

Starší dorost – I. A třída

1 Spartak Kbely
2 Sokol Kolovraty
3 Újezd nad Lesy
4 Sokol Bílá Hora
5 TJ Sokol Řepy
6 SK Čechie Uhříněves
7 TJ Březiněves
8 Junior Praha
9
10 ČAFC Praha
11 Slavoj Podolí Praha
12 Sokol Stodůlky

 

Mladší dorost – II. třída

1 Modřany
2 TJ Sokol Řepy
3 Barrandov
4 Slavoj Podolí
5 Újezd Praha 4
6 Aritma Praha B
7 Sokol Cholupice
8 Avia Čakovice
9 Xaverov Horní Počernice
10 FC Zličín
11 Březiněves
12 Slovan Kunratice

Starší žáci – I. A třída

1 Tempo Praha “C”
2 Xaverov Horní PočerniceB
3 SK Motorlet Praha “D”
4 Fotbalová akademie Praha
5 Sokol Stodůlky
6 Slovan Bohnice
7 Meteor Praha VIII “C”
8 FC Přední Kopanina
9 TJ Sokol Řepy
10 ABC Braník “C”
11 Slavoj Podolí Praha
12 SK Ďáblice “B”

Mladší žáci “A” – I. A třída

1 FK Vinoř 1928
2 Zbraslav “B”
3 FK Motorlet Praha “D”
4 Fotbalová Akademie Alexe Zbura
5 Sokol Cholupice “B”
6 Meteor Praha VIII “C”
7 Aritma Praha “C”
8 Admira Praha “C”
9 Sokol Stodůlky “B”
10 SK Střešovice 1911 “C”
11 Sparta Praha – dívky
12 TJ Sokol Řepy

Mladší žáci “B” – II. třída

1 AFK Slivenec “B”
2 TJ Sokol Řepy “B”
3 FC Zličín “B”
4 Sokol Bílá Hora
5 SK Střešovice “D”
6 Lochkov
7 Slavoj Suchdol
8 FC Přední Kopanina
9 Modřany “B”
10 SC Olympia Radotín
11 FK Řeporyje
12 Sokol Lipence

Starší přípravka

SPŘ 2012/13 (2HP) – výk. 1-2
1 Fotbalová akademie Praha
2 Sdružení AC Sparta Praha – dívky
3 Junior Praha
4 FK Vinoř 1928
5 Modřany
6 Čakovice
7 Slivenec
8 Slavoj Vyšehrad
9 Praga
10 TJ Sokol Řepy

Starší přípravka

SPŘ 2012/13 (1HP) – výk. 1-2
1 Radotín
2 Řeporyje
3 Čechie Smíchov
4 Kunratice
5 Ďáblice
6 Union Strašnice
7 Tempo Praha
8 Uhelné sklady
9 Březiněves
10 Meteor Praha VIII
11 Kyje
12 TJ Sokol Řepy

Mladší přípravka

MPŘ 2014/15 (2HP) – výk. 1-2
1 SK Modřany
2 FK Řeporyje
3 SK Zbraslav
4 Přední Kopanina
5 Jižní Město Chodov
6 Avia Čakovice
7 TJ Sokol Řepy
8 Junior Praha
9 TJ Praga
10 AFK Slivenec
11 SK Ďáblice
12 Dolní Chabry