Změny v kádru “A” mužstva v sezóně 2021/22

I v letošní sezóně 2021/22 došlo v kádru prvního mužstva k několika změnám. Zejména v podzimní části nastupoval na hrotu Daniel Skučko (28 let). Na krajích zálohy nově podporuje naši ofenzivu Marek Viděvič (21).

Během zimní pauzy náš tým posílil Michael Gröbl (32) ze Zličína. Pravý okraj obrany vystužil Ondřej Kisza (21) z Třince.  V útoku pak zlobí obránce soupeřů Jaroslav Poberežný /Yaroslav Poberezhnyi/(27), původem z Ukrajiny. Na krajích zálohy občas zaskakuje také Vladimír Patík (28).

Kromě Míry Telváka, opustil náš tým před jarní sezónou ještě Petr Macek, který již nastupuje za Bílou horu.

Příchody:
Michael Gröbl (FC Zličín)
Ondřej Kisza (FK Fotbal Třinec)
Jaroslav Poberežný (volný hráč)
Daniel Skučko (Český lev – Union Beroun)
Marek Viděvič (volný hráč, naposledy registrován FC Slavoj Vyšehrad)
Vladimír Patík (volný hráč, naposledy registrován TJ Karlovy Vary-Dvory)

Odchody:
Miroslav Telvák (Slavoj Třebenice)
Petr Macek (Sokol Bílá hora)