O uplynulém víkendu skončily podzimní soutěže a můžeme tak zhodnotit, jak si v nich vedly naše týmy.
Týmy dospělých už si dokonce předehrály první jarní kolo. „A“ mužstvo se díky druhému vítězství nad Čechií Smíchov posunulo nad sestupové pásmo a přezimuje s 12 získanými body. Stejně bodů uhrálo i „B“ mužstvo ve III. třídě. Naše mládežnické týmy hrající I. A třídy se na podzim umístily v dolní polovině tabulek.
Muži “A” (I. B třída)
Pořadí po polovině soutěže
Muži “B” (III. třída)
POř. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
1 |
FK DUKLA Praha “C” |
12 |
11 |
0 |
1 |
97:27 |
33 |
2 |
Prague Raptors FC “B” |
12 |
9 |
1 |
2 |
64:30 |
28 |
3 |
TJ Březiněves “B” |
12 |
8 |
0 |
4 |
52:24 |
24 |
4 |
Mezinárodní Svaz Mládeže “B” |
12 |
7 |
1 |
4 |
60:33 |
22 |
5 |
TJ Sokol Stodůlky “C” |
12 |
7 |
0 |
5 |
41:31 |
21 |
6 |
FC Prosex |
12 |
5 |
3 |
4 |
37:30 |
18 |
7 |
TJ Sokol Lysolaje |
12 |
5 |
3 |
4 |
34:33 |
18 |
8 |
TJ Sokol Bílá Hora “B” |
12 |
4 |
1 |
7 |
31:41 |
13 |
9 |
TJ Sokol Řepy “B” |
12 |
4 |
0 |
8 |
37:59 |
12 |
10 |
Sokol Dolní Počernice “C” |
12 |
4 |
0 |
8 |
32:59 |
12 |
11 |
Čechoslovan Chuchle Praha |
12 |
2 |
2 |
8 |
17:53 |
8 |
12 |
TJ Slavoj Suchdol “B” |
12 |
0 |
1 |
11 |
9:91 |
1 |
U19 – Starší dorost (I. A třída)
Poř. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
1 |
Fotbalová Akademie Alexe Zbura |
11 |
10 |
1 |
0 |
85:13 |
31 |
2 |
ČAFC Praha |
11 |
9 |
1 |
1 |
61:20 |
28 |
3 |
SK Libuš 838 “B” |
11 |
6 |
4 |
1 |
48:23 |
22 |
4 |
FK Dukla Jižní Město |
11 |
6 |
2 |
3 |
40:18 |
20 |
5 |
SK Čechie Uhříněves |
11 |
5 |
3 |
3 |
30:20 |
18 |
6 |
Fotbalová akademie Praha |
11 |
5 |
1 |
5 |
25:37 |
16 |
7 |
TJ Sokol Stodůlky |
11 |
4 |
2 |
5 |
42:32 |
14 |
8 |
Běchovičtí sršni |
11 |
4 |
2 |
5 |
30:23 |
14 |
9 |
TJ Sokol Řepy |
11 |
3 |
2 |
6 |
27:36 |
11 |
10 |
FK Újezd nad Lesy |
11 |
2 |
2 |
7 |
26:44 |
8 |
11 |
TJ Březiněves |
11 |
2 |
0 |
9 |
21:80 |
6 |
12 |
SK Uhelné sklady Praha |
11 |
0 |
0 |
11 |
10:99 |
0 |
U17 – Mladší dorost (I. A třída)
Poř. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
1 |
TJ Sokol Stodůlky |
11 |
10 |
0 |
1 |
60:13 |
30 |
2 |
SC XAVEROV Horní Počernice |
11 |
9 |
2 |
0 |
48:9 |
29 |
3 |
Fotbalová Akademie Alexe Zbura |
11 |
8 |
0 |
3 |
61:23 |
24 |
4 |
SK Dolní Chabry |
11 |
7 |
1 |
3 |
52:21 |
22 |
5 |
FC Háje Jižní Město “B” |
11 |
6 |
2 |
3 |
39:23 |
20 |
6 |
FK Klánovice |
11 |
6 |
1 |
4 |
35:28 |
19 |
7 |
SK NUSLE |
10 |
4 |
2 |
4 |
34:47 |
14 |
8 |
SK HOSTIVAŘ |
11 |
3 |
2 |
6 |
14:34 |
11 |
9 |
Sokol Dolní Počernice |
11 |
2 |
1 |
8 |
18:29 |
7 |
10 |
TJ Sokol Bílá Hora |
10 |
2 |
0 |
8 |
13:46 |
6 |
11 |
TJ Sokol Řepy |
11 |
1 |
2 |
8 |
10:52 |
5 |
12 |
SK Slovan Kunratice |
11 |
0 |
1 |
10 |
7:66 |
1 |
U15 – Starší žáci (I. A třída)
Poř. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
1 |
FC Tempo Praha “C” |
11 |
10 |
0 |
1 |
70:15 |
30 |
2 |
SK Zbraslav |
11 |
10 |
0 |
1 |
57:8 |
30 |
3 |
FK Meteor Praha VIII “C” |
11 |
8 |
0 |
3 |
94:17 |
24 |
4 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
11 |
7 |
1 |
3 |
39:26 |
22 |
5 |
SK Ďáblice “B” |
11 |
7 |
0 |
4 |
26:36 |
21 |
6 |
ABC Braník “C” |
11 |
6 |
0 |
5 |
55:27 |
18 |
7 |
TJ Sokol Stodůlky |
11 |
5 |
1 |
5 |
33:33 |
16 |
8 |
AC Sparta Praha “dívky” |
11 |
4 |
1 |
6 |
21:45 |
13 |
9 |
TJ Slovan Bohnice – Praha 8 |
11 |
3 |
1 |
7 |
30:49 |
10 |
10 |
Fotbalová akademie Praha |
11 |
2 |
2 |
7 |
34:41 |
8 |
11 |
TJ Sokol Řepy |
11 |
1 |
0 |
10 |
12:79 |
3 |
12 |
SK Újezd Praha 4 |
11 |
0 |
0 |
11 |
9:104 |
0 |
U13 – Mladší žáci “A” (I. A třída)
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
+ |
0 |
– |
Skóre |
Body |
1 |
Fotbalová Akademie Alexe Zbura |
11 |
11 |
0 |
0 |
95:15 |
33 |
2 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
11 |
9 |
0 |
2 |
80:40 |
27 |
3 |
FK Meteor Praha VIII “D” |
11 |
7 |
1 |
3 |
55:30 |
22 |
4 |
AC Sparta Praha ” dívky” |
11 |
6 |
2 |
3 |
53:24 |
20 |
5 |
SK Motorlet Praha “D” |
11 |
5 |
2 |
4 |
55:39 |
17 |
6 |
SK Střešovice 1911 “C” |
11 |
5 |
2 |
4 |
61:57 |
17 |
7 |
TJ Sokol Řepy |
11 |
5 |
2 |
4 |
37:37 |
17 |
8 |
TJ Sokol Stodůlky “B” |
11 |
4 |
1 |
6 |
48:44 |
13 |
9 |
FC Přední Kopanina |
11 |
4 |
1 |
6 |
48:55 |
13 |
10 |
SK Aritma Praha “C” |
11 |
2 |
1 |
8 |
28:54 |
7 |
11 |
FC Zličín |
11 |
2 |
0 |
9 |
33:67 |
6 |
12 |
TJ Sokol Nebušice |
11 |
0 |
0 |
11 |
10:141 |
0 |
U13 – Mladší žáci “B” (I. B třída)
POř. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
1 |
SK Zbraslav “B” |
8 |
8 |
0 |
0 |
59:11 |
24 |
2 |
Deutscher Fussball-Club Prag |
8 |
5 |
1 |
2 |
67:29 |
16 |
3 |
FC Zličín “B” |
8 |
4 |
3 |
1 |
58:27 |
15 |
4 |
FK Řeporyje |
8 |
4 |
1 |
3 |
48:28 |
13 |
5 |
SK Střešovice 1911 “D” |
8 |
4 |
1 |
3 |
41:31 |
13 |
6 |
TJ Sokol Řepy “B” |
8 |
4 |
1 |
3 |
46:39 |
13 |
7 |
TJ Sokol Bílá Hora |
8 |
1 |
2 |
5 |
20:56 |
5 |
8 |
TJ Slovan Bohnice – Praha 8 |
8 |
0 |
2 |
6 |
18:56 |
2 |
9 |
FK Dukla Praha “ženy” |
8 |
0 |
1 |
7 |
14:94 |
1 |