Z Poháru Prahy vypadly Řepy s ostudou

Po roční pauze se klub opět přihlásil do Poháru Prahy. Los nám v prvním kole přihrál „postsovětský“ Mezinárodní svaz mládeže. Už před zápasem bylo jasné, že soupeř je fotbalově úplně jinde a postoupí do dalšího kola. Náš tým dal dohromady sotva základní jedenáctku, a když po několika minutách odstoupil kvůli zranění Koblic, dohrával náš tým poločas v deseti. Pak se zranil i gólman Tesař, kterého o poločase nahradil Daniel Gröbl. Kdyby v tu chvíli ještě dopadl na Tesco barák meteorit, asi by to nikoho nepřekvapilo.

Nabízí se otázka, proč klub, který má „B“ mužstvo, starou gardu i starší dorost nedokáže dát dohromady dost hráčů k zápasu „A“ mužstva. Je tak třeba poděkovat alespoň těm, kteří dorazili, i když věděli, že si proti silnému soupeři moc neprosadí.

Statistiky zápasu

Další výsledky 1. kola:

FK Čechie Dubeč – Prague Raptors FC 0:0, na penalty 1:3

SK Čechie Smíchov – TJ Sokol Stodůlky 2:3

FK Řeporyje – TJ Sokol Nebušice 2:1

Spartak Kbely – FK Vinoř 1928 1:4

Partisan Prague – TJ Slavoj Suchdol 5:1

TJ Sokol Cholupice – A.F.K. Olympia Šeberov 9:1

SK Slovan Kunratice – FC Tempo Praha 0:16

ČAFC Praha – SK Union Vršovice 2:3

Sokol Dolní Počernice – Sokol Troja 2:1