“A” mužstvo vstoupilo do sezóny vítězně

První utkání sezóny vyšlo našemu „A“ mužstvu výsledkově náramně. Trenér byl nucen kvůli několika absencím poslat do hry velmi „zkušené“ hráče, které nerozhodil ani brzký gól soupeře již po necelé minutě hry. Ještě do přestávky srovnal levý obránce Lukáš Hotový. Po pauze se navíc hlavou prosadil nový muž v řepském dresu, Daniel Skučko. Rozhodčí však poté ještě viděl sražení míče do branky hráčem Čechie, které ani po pečlivém prozkoumání „VAR“ nevyvrátil, a tak je branka zapsána jako vlastní. Vedení naše mužstvo zdárně udrželo až do konce, ve kterém přišla ještě nádherná pojistka. Za Sokol Řepy sice nehraje Patrik Schick, ale i Patrik Bílý umí vstřelit gól z poloviny hřiště, jak jsme se na vlastní oči přesvědčili v nastaveném čase. Za to, jakými zdravotními problémy si musel Patrik v minulých letech projít, je to pro něj určitě velká odměna.

Na rozdíl od předchozích dvou sezón, kdy jsme čekali na první výhru našeho celku 8 a 10 kol, je to letos celkem příjemná změna.