Liga gentlemanů: Sokol Řepy – Sokol Dolní Počernice 6:5 (3:2)

Na Chobotě 23.09.2020 17:30

znak
6:5
znak
Ve třetím zápase Ligy gentlemanů k nám přijel tým až z Dolních Počernic. Hosté naštěstí nepřijeli v nejsilnější sestavě, takže šance na body se tím zvýšila. Do branky se poprvé v soutěži postavil Honza Strupek, který tak měl spoustu energie i na konflikty s protihráči. I tento zápas chyběl notorický absentér Matěj Šturma. Asi ho taky prodáme na Zličín, jako všechny nepotřebné hráče. :-)
V utkání jsme byli gólově vždy o krok lepší a soupeř jenom dotahoval. Rozhodnutí přinesly tři branky do sítě Počernic ve druhém poločase. Za stavu 6:2 to již vypadalo na pohodový konec zápasu, ale jako bychom usnuli na vavřínech. Možná byla na vině i horší fyzická kondice. To je samé vysedávání po hospodách, a pak to takhle dopadá...
Branky
6' znak Nebeský
12' znak J. Douděra
15' znak Roško
23' znak Žmolil
26' znak Vizingr
36' znak Roško
41' znak Kraus
42' znak Kraus
42' znak Teichmann
56' znak Šilhavý
60+1' znak K. Douděra