Liga gentlemanů: Sokol Řepy – Sokol Dolní Počernice 6:5 (3:2)

2020/2021 SG – 2.liga 3. kolo
NA CHOBOTĚ 23.09.2020 17:30

6 : 5

Ve třetím zápase Ligy gentlemanů k nám přijel tým až z Dolních Počernic. Hosté naštěstí nepřijeli v nejsilnější sestavě, takže šance na body se tím zvýšila. Do branky se poprvé v soutěži postavil Honza Strupek, který tak měl spoustu energie i na konflikty s protihráči. I tento zápas chyběl notorický absentér Matěj Šturma. Asi ho taky prodáme na Zličín, jako všechny nepotřebné hráče. 🙂
V utkání jsme byli gólově vždy o krok lepší a soupeř jenom dotahoval. Rozhodnutí přinesly tři branky do sítě Počernic ve druhém poločase. Za stavu 6:2 to již vypadalo na pohodový konec zápasu, ale jako bychom usnuli na vavřínech. Možná byla na vině i horší fyzická kondice. To je samé vysedávání po hospodách, a pak to takhle dopadá…