TJ Sokol Řepy

Soupeři pro sezónu 2020/21

Ve středu 24.6 bylo zveřejněno konečné obsazení soutěží pro příští sezónu. K žádné změně nedošlo ve skupině A I.B třídy, kde hraje naše „A“ mužstvo, takže na náš tým čekají stejní soupeři i pořadí zápasů jako v letošním ročníku (s rozdílem, že 14. a 15. kolo se předehrávají). Tak doufejme, že aspoň výsledky budou o něco lepší.

K několika změnám došlo ve III. třídě, kde se bojů účastní náš „B“ tým.

Na podzim by se do druhé nejvyšší pražské soutěže Ligy gentlemanů měl, po loňském postupu, zapojit náš tým staré gardy.

Muži „B“ – III. třída

1 Sokol Řepy „B“
2 Sokol Bílá Hora „B“
3 Čechie Smíchov „C“
4 Sokol Lysolaje
5 FC Prosex
6 FK Dukla Praha „C“ ?
7 Slavoj Suchdol „B“
8 Prague Raptors „B“
9 ST FJFI ČVUT
10 FK Zlíchov 1914 „B“
11 Čechoslovan Chuchle

Stará garda – 2. liga

1 ABC Braník
2 Sokol Řepy
3 FK Zlíchov 1914
4 Dolní Počernice

Mladší dorost – II. třída

1 Modřany
2 Kolovraty
3 Čechie Dubeč
4 Slovan Kunratice
5 Újezd Praha 4
6 Olympia Šeberov
7 FK Klánovice
8 Avia Čakovice
9 Sokol Bílá Hora
10
11 SK Nusle
12 Sokol Řepy
13 SK Uhelné sklady
14 Slavoj Suchdol

Starší žáci – I. A třída

1 ABC Braník „C“
2 Tempo Praha „C“
3 Sokol Bílá Hora
4 Fotbalová akademie Praha
5 Sokol Stodůlky
6 Slovan Bohnice
7 Meteor Praha VIII „C“
8 SK Zbraslav
9 Sokol Řepy
10 FC Zličín
11 Slavoj Podolí Praha
12 SK Dolní Chabry

Mladší žáci „A“ – I. A třída

1 FC Zličín
2 FC Přední Kopanina
3 SK Ďáblice
4 Slavoj Podolí
5 SK Zbraslav
6 Meteor Praha VIII „C“
7 Aritma Praha „C“
8 Sokol Nebušice
9 Sokol Stodůlky „B“
10 SK Střešovice 1911 „C“
11 AC Sparta Praha  – dívky
12 Sokol Řepy

Mladší žáci „B“ – II. třída

1 Dukla Praha ženy
2 Sokol Řepy „B“
3 FC Zličín „B“
4 Sokol Bílá Hora
5 SK Střešovice „D“
6 Slovan Bohnice „B“
7 Slavoj Suchdol
8 D.F.C Prag
9 FK Řeporyje
10 Eugen Link Football Academy
11 SK Zbraslav „B“
12 Motorlet Praha „D“

Starší přípravka

G3E SPŘ 2010/11 (2HP) – výk. 1
1 Újezd nad Lesy
2 Čechie Smíchov
3 Slovan Bohnice
4 Spartak Hrdlořezy
5 SK Ďáblice
6 Čakovice
7 Sokol Řepy
8 Slavia Praha – dívky
9 Praga
10 Union Vršovice

Starší přípravka

G3L SPŘ 2010/11 (1HP) – výk. 3
1 Dukla Praha ženy
2 FK Řeporyje
3 DFK Bohemians
4 Lipence
5 Cholupice
6 Braník
7 Sokol Královice
8 Spoje Praha
9 Újezd Praha 4
10 Modřany
11 Sokol Řepy
12 Košíře

Mladší přípravka

H3K MPŘ 2012/13 (2HP) – výk. 2-3
1 Zbraslav
2 Slivenec
3 Loko Vltavín
4 Stodůlky
5 Přední Kopanina
6 Sokol Řepy
7 Řeporyje
8 Dubeč
9 Modřany
10 Uhříněves