Dvě zimní ligy starší přípravky

Na zimní období jsme pro naše kluky připravili rovnou dvě zimní ligy. Jednu na Motorletu a druhou na Aritmě.

Na Motorletu jsme odehráli celkem 8 utkání, 4 vyhráli a 4 prohráli. Celkové skóre 49:66.

Některé zápasy jsme zvládli lépe, jiné hůře. Začali jsme debaklem, poté porazili některé favority a na závěr jsme opět utrpěli debakl. Naším nejlepším střelcem byl Maxim Vrchota, který zaznamenal celkem 7 zásahů. Celkový dojem z celého turnaje je velmi pozitivní a všem aktérům chci moc poděkovat za vzornou reprezentaci Řep. Celkově jsme obsadili 5. příčku, kdy až za námi se objevili takové týmy jako Motorlet, Vyšehrad, Střešovice či Aritma.

Vokovická zimní liga, která se hrála na UMT na Aritmě a byla přerušena pandemií Covid – 19, čítala „jen“ 6 účastníků. I tak jsme odehráli celkem 10 kvalitních utkání, 4 vyhráli, 1 remizovali a 5 prohráli. Celkové skóre se zastavilo na 88:91.

Každý zápas byl jiný a u nás záleželo, jak se nám povedlo poskládat jednotlivé týmy. Hodně cenné jsou výhry nad „ligovou“ Aritmou a hodně emotivní byl závěrečný zápas proti Tuchoměřicím. Nejlepším střelcem na této zimní lize byl Matyáš Freml s celkovým počtem 11 gólů. I zde patří díky všem aktérům, kteří reprezentovali náš klub. Výsledkem je celkové 3. místo.

Jako zimní příprava to nebylo špatné, ale bojovnost, nasazení a fotbalovost jsme bohužel v jarní části využít nemohli.

Všem přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou opět na hřišti při dalších zápasech.

Leave a Reply