TJ Sokol Řepy

Vyhlášení nejlepších hráčů za rok 2019

Mladší přípravka

Jan Malý (2012-13) 

ač postavou malý je to válečník s neuvěřitelným zápalem pro hru. Celý zápas odehraje naplno, a i souboje s hráči starších ročníků vyhrává a bez jakéhokoliv strachu ba naopak. Velké zapálení i v tréninku a téměř 100% docházka. Jeden z největších talentů řepského Sokola. 

 

Martin Slováček (2011-12) 

hráč s velkým přehledem ve hře. Obrana ani útok mu nejsou cizí, dokáže zastavit útok soupeře a následně založit útok a soupeřovu chybu potrestat gólem. Docházka na trénink velmi dobrá a velký zájem o další rozvoj z něj činí velkou naději pro náš Sokol. 

 


Starší přípravka

Shutaro Fujino (zkráceně Shu) (2010)

Jediný Japonec s menší jazykovou bariérou. I tak zvládá pochytit pokyny trenérů a osvojil si i pár českých slovíček a pokynů. Má výborné fyzické předpoklady, je technický, poctivý a pracovitý. Jedna z nejlepších docházek v týmu. V zápase oběhá neskutečné množství kilometrů, pracuje pro tým a nevzdává boj do posledního hvizdu rozhodčího. Absolutně nejvíce hlasů od všech trenérů z celého týmu. 

 

Sebastian Skolil (2009)

Patří mezi velké univerzály a lze jeho fotbalového umu využít jak v útoku, kde má silnou střelu a umí se prosadit jeden na jednoho, tak v obraně, kde neuhne ze souboje. Výhodou je, že i v bráně si počíná jako zkušený brankář a umí rozdat krásnou průnikovou přihrávku. Je sebevědomý, hraje fér a umí přiznat chybu. Zapracovat je potřeba na fyzičce a trochu na psychice, kdy rád vzdává některé boje předem kvůli údajné přesile soupeře. Ocenění dostal i přes zápasový výpadek, kdy kvůli nemoci nemohl týmu pomoci a v některých zápasech chyběl. 


Mladší žáci

Karel Dočekal (2008)

Levonohý rychlý hráč s vytříbenou technikou, skvělým přehledem ve hře, může hrát z levé strany, ale výborně si vede i ve středu zálohy, jeho střely se brankáři soupeřů velmi obávají. Na tréninku je příkladně pracovitý, vždy maká na 100% a v utkání vždy odvede maximum.  


 

Daniel Linhart (2007)

Nastupuje převážně na pozici středního obránce, ale může zaskočit na jakém kolik postu, vynikající je v brance, má přehled ve hře, je důrazný, v soubojích neuhýbá, výborný hlavičkář, skvělá kopací technika. Vždy příkladně maká v tréninku a jeho skvělé výkony v utkáních jsou pro naši hru zásadní. 


Starší žáci

Dominik Šnajdr (2006):
“V letošním roce nastal čas zaměřit se na defenzivní hráče. Jakožto typický střední obránce je Dominik díky své síle a rychlosti základním kamenem týmu. Nikdy neuhne před soubojem. Jeho bojovnost a odhodlání jsou přesně tím, co by měl každý hráč Řep na hřišti předvádět. Díky němu může náš tým útočit s jistotou, protože ví, že Dominik je vzadu připraven všechny útoky soupeře zarazit.”

Denis Jiří Kočovský (2006) 

Je to hráč s velkým fotbalovým srdíčkem! Nevynechá jediný souboj a je mu jedno, jestli je hráč o hlavu vyšší. Jeho předností je hra levou nohou a jeho univerzálnost. Stabilně hraje ve středu zálohy, kde vytváří sehraný tandem s Matějem, ale nevadí mu obrana, a dokonce ani brána. Hráči si ho zvolili za kapitána, pro svoji nekonfliktní povahu a i proto, že je dokáže během hry povzbudit. Má pravidelnou docházku na tréninky. 

Jakub Kraus (2005) 

Je to hráč, který si dlouhodobě drží svůj herní standard. Patří ke stavebním kamenům naší defenzivy. V podzimní části sezóny se umístil na děleném prvním místě v bodování výkonu a radosti ze hry v jednotlivých zápasech s průměrnou známkou 9,1. Jeho předností je pracovitost, poctivost, kdy má nejvyšší účast na trénincích a to, že může kopat pravou i levou nohou.  


Starší dorost

Jaromír Novák

Dává do fotbalu všechno, můžeme ho dát na každý post a všude odvede kus poctivé práce. Je to náš univerzální hráč.  

David Stahl

Snaží se, dává do hry všechno, je týmový hráč, který nezkazí žádnou legraci. Jsme rádi, že ho máme.  


Dospělí

Lukáš Klíma

Příkladný hráč, který je důležitým členem týmů dospělých. Ukázka toho, jak si klub vychovává svoje vlastní hráče, kterým řepský tým přirostl k srdci. Lukáš našel velké zalíbení v běhu, kde sbírá úspěchy, a hlavně další zkušenosti, které se snaží předávat dál v týmu dospělých, ale zahájil spolupráci i s naší starší přípravkou. Skvělé. Ve hře je rychlý důrazný a tréninky ve staré gardě mu přinesli i větší klid v kličce 🙂 . Je velkým vzorem pro naše malé, mladé naděje. Díky. 


Trenér

David Machurka Vrchota 

Patří do kategorie „služebně starších“ trenérů, který si v první fázi, prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Profesně udělal velký posun, když v začátku používal staré dospělácké metody koučinku. Dnes už jede druhé kolo a s dětmi to umí, protože si s nimi na jedné straně dokáže hrát jako rovnocenný, na druhou stranu umí i přidat na hlase. Kolem sebe má dobré kolegy, se kterými společně učí momentálně hráče starší přípravky fotbalové dovednosti, pilují fyzičku, ale co je hlavní, budují v nich radost ze hry. Přejeme mu hodně štěstí a trpělivosti do další práce. Díky.