Aritma cup: Sokol Řepy – SK Roztoky 0:0

23.2.2020 11:30 Aritma, UMT

V předposledním zápase na letošním Aritma cupu jsme se utkali s mužstvem SK Roztoky.

První slibnou šanci měl v 6. minutě Semrád, kterého dlouhou přihrávkou vybídl ke skórování Petr Klíma, jenže jeho technická střela na zadní tyč skončila necelý metr vedle. Na druhé straně musel ve 13. minutě vytáhnout reflexivní zákrok Tesař proti hlavičce jednoho z hráčů Roztok. Hned o minutu později se ocitl sám před brankářem Jan Svoboda. Hlavou si míč posunul přes gólmana, ale před opuštěnou brankou nebyl dost pohotový a brankář Roztok mu míč ještě srazil mimo branku. V 18. minutě si Macek potáhl míč do středu pole a levačkou z dvaceti metrů nastřelil břevno. Podobně se v 26. minutě prezentovaly i Roztoky. Centr z levé strany trefil hráč soupeře uvnitř vápna z voleje a orazítkoval jím břevno naší branky. Další velké šance přišli až na samém konci poločasu. Jan Svoboda přeloboval brankáře, bohužel míč nemířil správným směrem. O minutu později střílel pouze do gólmana Jakub Pauer.

Zkraje druhé půle měl dvě šance Stahl, ale branka Roztok měla na jeho pokusy příliš malé rozměry. Podobně si počínal v 60. minutě Naňko, který si přitom sám vybojoval míč ve vápně soupeře. Mezi sedmdesátou a osmdesátou minutou měli šance ke skórování také hráči Roztok. Dvakrát přitom musel zasahovat Tesař, který posléze chycenou malou domů vytvořil další brankovou příležitost. Následný nepřímý kop skončil naštěstí pouze ve zdi. V poslední desetiminutovce dal znovu o sobě vědět Stahl, jenž dvakrát vyzkoušel kvality roztockého brankáře. I přes velké množství šancí, tak zápas skončil bez branek.

Sestava I. pol: Tesař – Semrád, Tumpach, P. Klíma, P. Svoboda – Babol‘, Macek, L. Klíma, Pauer – Naňko, J. Svoboda

Sestava II. pol: Tesař – Semrád, Tumpach, P. Klíma, Kaiser – Dolejš (76. Pauer), Macek, L. Klíma, Myhaylyk – Naňko (71. J. Svoboda), Stahl

Poslední zápas turnaje sehraje náš tým příští neděli v 9:30 se Sokolem Vonoklasy.