SPŘ: 3. místo na halovém turnaji v Ruzyni

Halový turnaj Ruzyně 2009 a ml.

Vzhledem k odloženému startu Vokovické zimní ligy, přihlásili jsme dopolední turnaj na Ruzyni, abychom vytížili co největší počet hráčů.

Celkově lze hodnotit turnaj kladně, byť jsme měli vlažný začátek. Kluci překvapili nejen na hřišti, ale i mimo něj. Škoda té smůly, mohlo to medailové umístění být krapet lepší. Zapracovat musíme hlavně na rozehře od brány.

Tým – Shu, Dominik, Séba, Honza K. Petr, Míra, Maty S., Tobias, Kuba

Ruzyně – Řepy 1:0

Vyrovnaný zápas, ale náš výkon nedosahoval toho, co umíme. Ještě jsme asi někteří spali. Petr v bráně skvělý výkon.

Bílá Hora – Řepy 2:3

góly: 2X Dominik, 1x Maty S.

Parádní úvod, vlažný závěr. Místo toho, abychom pohodlně udrželi dvoubrankový náskok, necháme soupeře, aby nás v závěru zatlačil. Vyrovnat naštěstí nestihl.

Vltavín – Řepy 4:2

góly: Shu, Honza K.

Zápas s pozdějším vítězem. Jeden z nejhezčích zápasů na turnaji. Fotbalovost a bojovnost na obou stranách. Dvě chyby na naší straně rozhodli. Místo srovnání na tři tři soupeř udeřil počtvrté a rozhodl zápas. Dali jsme Vltavínu první gól a dali jsme mu dva z celkových tří co obdržel.

Troja – Řepy 2:3

góly: Séba, Petr, Kuba

Podobný zápas jako s Bílkou. Skvostný úvod a ospalý závěr. Naštěstí i v tomto zápase jsme soupeři nedovolili srovnat.

Lipence – Řepy 0:3

góly: Míra, Dominik, Shu

Parádní řepská jízda. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. Vzadu udrželi čisté konto a konečně si zápas pohlídali.

Kladno – Řepy 2:4

góly: 4x Dominik

Přímý souboj o třetí místo. Těžký středočeský soupeř. Kluci ale medaili chtěli a chtěli ji asi více než soupeř. Parádní zápas na závěr celého turnaje a pak již jen focení s trofejí a skromné oslavy

V součtu to stačilo na třetí místo. Jak jsem psal, mohlo to být i lepší, ale na kdyby se nehraje. Je potřeba na fotbal myslet již cestou na turnaj. Hráčem týmu byl netradičně samotnými kluky zvolen Shu. Aby toho nebylo málo, díky skvělému představení v posledním zápase, vyhrál Dominik krále střelců. Gratuluji.