TJ Sokol Řepy

Stará garda: 2. místo na zimním turnaji

I letos se naše stará garda (nad 40 let) zúčastnila Memoriálu Vladimíra Chrže na Zličíně a získala v něm druhé místo.

Při neúčasti Honzy Strupka se do branky nečekaně postavil Petr Žmolil. V poli nás dále reprezentovali: Kočovský, Lasík, Hříbal, Pauer, Kraus, Kroupa, Šturma, Míka, Mertin, Roško, Skolil. Hrálo se v rozestavení 6+1, 2 x 15 minut na půlku hřiště.

Na úvod nás čekal odvěký rival ze Zličína, se kterým však máme v poslední době pozitivní bilanci. Sice jsme od 7. minuty prohrávali, ale ještě do poločasu vyrovnal Roško. Obrat dokonal po krátké pauze Míka po přihrávce od Roška.

Sokol Řepy – FC Zličín 2:1 (1:1)

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti favoritovi turnaje, pražské Aritmě. Ještě v poločase jsme drželi přijatelný stav 0:2, bohužel ve druhém poločase už se soupeře rozjel. Moc nás v tu chvíli nepodržel ani náš gólman. Za stavu 0:4 vsítil branku Matěj Šturma, nicméně k obratu to nevedlo, naopak soupeř ještě třikrát skóroval.

Sokol Řepy – SK Aritma Praha 1:7 (0:2)

V závěrečném zápase proti celku z Berouna jsme věřili v jasné vítězství, jenže branky zprvu dával pouze soupeř. Až za hrozivých 0:4 snížil tři minuty před poločasem Pauer. Ani ve druhém poločase to dlouho nevypadalo na obrat. Hráči soupeře chodili do nebezpečných brejků, ale v brance stála zeď jménem Petr Žmolil. No, vypadá to, že Honzu Strupkovi vyrostal velká konkurence. Ale zpět k samotnému zápasu. Do hry o druhé místo nás vrátily dvě branky krátce po sobě. Konečnou remízu 4:4 zařídil čtyři minuty před koncem Míka.

Sokol Řepy – Union Beroun 4:4 (1:4)