TJ Sokol Řepy

Stará garda: FC Zličín – Sokol Řepy 2:4 (1:3)

Středa 20.11.2018 18:30 Zličín, UMT

V dalším přátelském zápase staré gardy jsme se představili na novém umělém trávníku na Zličíně. Soupeř vyrukoval s několika kvalitními hráči, mezi nimiž byl třeba i náš bývalý hráč Pavel Strouhal.

V našem útoku byl opět aktivní Andrej Roško, o němž musíme vyvrátit fámu, že do Prahy přijel na tanku. V Česku je až od roku 1998, nikoliv od 1968 jak si mnozí mysleli. Vida, co udělá jedna číslice v letopočtu. A právě on mohl otevřít skóre, ale sám před gólmanem neuspěl, naštěstí jeho vyraženou střelu dopravil do sítě Vrchota nebo Machurka. Ve tmě nebylo poznat, který z nich to byl. O deset minut později si pak Andrej spravil chuť a zvýšil na 0:2.

Třetí branku přidal po půlhodině hry střelou z dálky, jež se odrazila tyče, Lukáš Klíma, jenž se jinak těší na mnoho dalších zápasů za „A“ tým.

Až v průběhu zápasu dorazil Kočovský, který po příchodu zjistil, že si sebou nevzal kopačky, a tak se pro ně musel ještě vracet domů. Poté byl na hřišti, když soupeř vstřelil první branku. Ve druhém poločase navíc zavinil pokutový kop. No nebyl to Jirkův zápas. 🙂

Když soupeř snížil na rozdíl jedné branky, vypadalo to na drama, ale opět se potvrdilo, že lepší gólmany jsme vždycky měli v Řepích.

O čtvrtou branku v síti Zličína se postaral Matěj Šturma, který si tak řekl o novou smlouvu. Už jsme ho chtěli prodat, ale včera nás přesvědčil o svých kvalitách, když nečekanou střelou zaskočil brankáře domácích – 2:4.

Výchozí sestava: Strupek – Svoboda, Hříbal, L. Klíma, P. Klíma  – M. Šturma, Kroupa, Míka, Dolejš – Roško, Skolil

Připraveni: Machurka, Weiss, Mertin, Kočovský

Poločas: 1:3 (2 x 40 minut)