SPŘ: Turnaj v Libáni

V sobotu 24. 8. se naše starší přípravka zúčastnila turnaje v Libáni. Šlo o zakončení předchozího týdenního soustředění.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, 1x 14 minut. Soupeři nám byli místní Sokol Libáň, dále pak Kopidlno, Sparta dívky a vítěz turnaje Turnov.

My jsme na turnaji měli dva týmy, jeden starší a jeden mladší. Obě party si nevedli špatně a bojovali do poslední minuty. Výjimkou byl zápas starší party proti Turnovu, který někteří hráči sabotovali. Výsledkem bylo nejhorší skóre na celém turnaji. I tak vezeme dvě pohárová umístění, starší parta na druhém místě s jednou prohrou a mladší na třetím. Dále jsme obsadili i vyšší příčky v tabulce střelců, na třetím místě Séba a na čtvrtém Max.

Klukům děkuji za týdenní práci a prezentaci klubu při závěrečném turnaji. Rodičům děkuji, že nás v hojném počtu přijeli podpořit. Speciální díky Andrejovi a Mirce.

Řepy A – Kopidlno 3:0

Řepy B – Kopidlno 0:0

Řepy A – Libáň 1:0

Řepy B – Turnov 2:4

Řepy A – Řepy B 7:2

Řepy A – Turnov 1:10

Řepy B – Sparta dívky 2:1

Řepy A – Sparta dívky 3:1