TJ Sokol Řepy

Konečné tabulky 2018/19

Kromě našeho A mužstva, jehož konečné umístění jsme uvedli minulý týden a staré gardy, přinášíme i tabulky dalších našich týmů.

B mužstvo si loňským postupem z pátého místa ukouslo příliš velké sousto a po roce se tak vrací do III. třídy.

Muži B – II. třída

1 Fotbalová akademie Praha 22 19 1 2 120:25 58
2 TJ Kyje Praha 14 „B“ 22 15 4 3 75:37 49
3 TJ Sokol Vinoř 22 15 1 6 74:40 46
4 AFK Union Žižkov 22 10 3 9 65:53 33
5 TJ SK Satalice 22 10 2 10 59:67 32
6 Sokol Dolní Počernice „B“ 22 8 5 9 61:54 29
7 TJ Praga „B“ 22 8 4 10 45:49 28
8 TJ Sokol Troja 22 8 2 12 37:71 26
9 FK Union Strašnice „B“ 22 6 5 11 54:86 23
10 SK GORDIC Praha Kačerov 22 6 4 12 33:55 22
11 TJ Březiněves „B“ 22 5 3 14 49:67 18
12 TJ Sokol Řepy „B“ 22 3 4 15 26:94 13

Mladší dorost – I. A třída

1 Fotbal. Akademie Alexe Zbura 22 18 3 1 83:25 57
2 SK Dolní Chabry 22 16 3 3 76:27 51
3 FK Újezd nad Lesy 22 14 2 6 64:38 44
4 TJ AVIA Čakovice 22 10 4 8 60:53 34
5 SK Čechie Uhříněves 22 9 4 9 54:57 31
6 TJ Slovan Bohnice – Praha 8 22 9 4 9 47:51 31
7 Spartak Hrdlořezy 22 9 4 9 74:54 31
8 Fotbalová akademie Praha 22 9 3 10 50:66 30
9 TJ Junior Praha 22 8 3 11 63:62 27
10 TJ Sokol Řepy 22 6 3 13 39:56 21
11 ČAFC Praha 22 5 2 15 39:88 17
12 Spartak Kbely 22 1 1 20 28:100 4

Starší žáci – I. A třída

1 SC Radotín 18 14 0 4 64:27 42
2 FC Zličín 18 11 2 5 67:31 35
3 TJ Sokol Stodůlky 18 11 0 7 57:28 33
4 TJ Slovan Bohnice – Praha 8 18 11 0 7 48:40 33
5 SK Zbraslav 18 10 2 6 51:43 32
6 SC Xaverov Horní Počernice 18 7 2 9 46:47 23
7 TJ Sokol Řepy 18 7 1 10 42:65 22
8 FC Tempo Praha „C“ 18 5 2 11 54:69 17
9 ABC Braník „C“ 18 5 1 12 37:75 16
10 TJ AVIA Čakovice 18 3 2 13 35:76 11

Mladší žáci „A“ – I. A třída

1 FK Admira Praha „C“ 22 19 0 3 173:38 57
2 TJ Sokol Nebušice 22 15 2 5 103:48 47
3 FK Meteor Praha VIII „C“ 22 15 1 6 82:63 46
4 SK Zbraslav 22 13 3 6 76:55 42
5 SK Ďáblice 22 11 0 11 56:69 33
6 SK Střešovice 1911 „C“ 22 10 2 10 83:80 32
7 TJ Sokol Řepy 22 9 2 11 56:75 29
8 SK Aritma Praha „C“ 22 8 1 13 60:96 25
9 FC Přední Kopanina 22 7 3 12 65:71 24
10 TJ Sokol Stodůlky 22 7 3 12 66:90 24
11 Fotbalová akademie Praha 22 4 7 11 48:77 19
12 Fotbal. Akademie Alexe Zbura „B“ 22 2 0 20 44:150 6

Mladší žáci „B“ – I. B třída

1 SK Ďáblice „C“ 18 15 1 2 88:30 46
2 TJ Ruzyně 18 12 3 3 92:39 39
3 FK Řeporyje 18 12 2 4 121:35 38
4 TJ Sokol Bílá Hora 18 11 0 7 75:64 33
5 TJ Sokol Lipence 18 9 0 9 66:80 27
6 TJ Slovan Bohnice – Praha 8 18 8 1 9 61:78 25
7 Fotbalová akademie Praha 18 7 1 10 54:60 22
8 TJ Slavoj Suchdol 18 7 1 10 77:91 22
9 TJ Sokol Řepy „B“ 18 4 1 13 37:85 13
10 FK Dukla Praha  – dívky 18 0 0 18 22:131 0