30. kolo: FC Přední Kopanina „B“- Sokol Řepy 3:1 (1:0)

15.06.2019 14:00

znak
3:1
znak
Na závěr soutěže cestoval náš tým na půdu druhého postupujícího týmu, "béčka" Přední Kopaniny.
Rozdíl v tabulkovém umístění byl znát už od první minuty. Domácí využili hned první brankovou příležitost po rychle rozehraném rohovém kopu. Další branky ovšem nepřicházely, hlavně zásluhou Hermana, který dlouho držel našemu týmu naději na dobrý výsledek. Až do druhé obdržené branky v 58. minutě, toho naše mužstvo v útoku moc nepředvedlo. Teprve za stavu 2:0 pro domácí začali naši hráči více zaměstnávat domácí obranu. Už po sedmi minutách snížil Macek na 2:1 a o další branku ho pak připravil jen zvednutý praporek pomezního rozhodčího. Vyrovnat se tedy nepovedlo, naopak domácí střelec v závěru zkompletoval hattrick.