TJ Sokol Řepy

29. kolo: Sokol Řepy – Sokol Bílá Hora 3:2 (0:2)

2018/2019 I.B třída 29. kolo
Na Chobotě 08.06.2019 10:30

znak
3:2
znak
V předposledním kole nás na domácím hřišti čekalo derby s Bílou Horou. Soupeř učinil na jaře jistý výkonnostní vzestup, a proto se čekal mnohem vyrovnanější zápas než na podzim. Při absenci Hermana se mezi tři tyče premiérově postavil Michal Fejfar, který zatím chytal jenom v "B" týmu.
Zkraje zápasu měl náš tým mírnou převahu, ale to skončilo v 7. minutě, kdy se technickou střelou dostala Bílá Hora do vedení. V dalších minutách už byli hosté jasně lepším týmem a po dvaceti minutách přidali střelou zpoza vápna druhou branku. Pak měli hosté ještě další velké příležitosti, a klidně tak mohl v poločase na ukazateli skóre svítit stav 0:5, naštěstí hráči soupeře své šance nevyužili.
Po pauze se náš tým zlepšil a už po sedmi minutách vstřelil Petr Klíma hlavou kontaktní gól. Snaha o vyrovnání se ještě zvýšila po příchodu Semráda, který v 73. minutě přihrál na vyrovnávací gól Paulovi. Pár minut před koncem, poté co náš tým přežil obrovskou šancí hostí, vyslal Czwartynski pohotovou přihrávkou do šance Semráda, jenž sám před brankářem nezaváhal a završil tak obrat na 3:2.
V posledním kole cestuje naše mužstvo na Přední Kopaninu, která už si zajistila postup do I. A třídy.
Sestava Sokola Řepy
1 Fejfar (B)   
8 Fuzzi   
21 Ruml karta  
20 P. Klíma   
6 Vodička   
2 Duda    /61. Semrád/
10 Koblic   
11 L. Klíma   
12 Macek karta  
7 Paul karta  
16 Jar. Novák    /83. Czwartynski/
Náhradníci
3 Nekvapil   
14 Semrád karta  
5 Czwartynski   
Trenér:Daniel Gröbl

Branky
7' znak Vochoska
23' znak Bláha
53' znak P. Klíma
73' znak Paul
87' znak Semrád
Rozhodčí:Kamil Orálek
Diváci:35
znakStatistikyznak
12Střely celkem18
4Střely na branku6
6Střely mimo10
2Střely zablokované2
4Rohové kopy5
6Ofsajdy3

Dvoubrankový náskok hostům na body nestačil