Sokol Řepy oslavil 95. výročí

V sobotu 22. června se konaly oslavy 95. výročí od založení našeho fotbalového klubu. Vedle našeho hřiště tak vyrostl třeba skákací hrad. Dále si mohl každý návštěvník vyzkoušet střelbu na branku, nebo navštívit stánek DDM Praha 6, či zakoupit některý ze suvenýrů v klubovém stánku.

https://prahatv.eu/zpravy/praha/praha/10570/fotbalovy-klub-tj-sokol-repy-slavi-95-vyroci

Během dne se na hřišti předvedly všechny řepské týmy. Jako poslední nastoupil tým dospělých v historicky prvním souboji s týmem Prague Raptors. Během poločasové pauzy došlo na předání cen z rukou starostky Řep Mgr. Jitky Synkové zasloužilým členům našeho klubu, kteří v minulosti přispěli k tomu, že jsme letos mohli slavit už 95 let řepského fotbalu.

Věříme, že i nadále budeme náš klub úspěšně rozvíjet a za 5 let všichni společně oslavíme 100. výročí.