TJ Sokol Řepy

Stará garda: 2. místo na zličínském turnaji

Již tradičně se náš tým staré gardy účastní 1. května Memoriálu Václava Arona na Zličíně. Do letošního ročníku nastoupil tým Řep, stejně jako loni, se 14 hráči. Všichni dorazili v dobé náladě, hlavně Jirka Kočovský si patřičně užíval situace, že tentokrát dorazil včas. 🙂

Formát i obsazení měl turnaj stejné jako loni. Hrálo se na velkém hřišti 2×20 minut s volným střídáním.

Po loňském druhém místě, bojoval náš tým až do posledního zápasu o 1. místo. O celkové vítězství v turnaji po 18. letech, nás připravila až obdržená branka pár vteřin před koncem.

V turnaji náš tým nastoupil v tomto složení:

/33/ Strupek – /2/ Kočovský, /3/ Hříbal, /16/ Svoboda, /15/ Budínský – /5/ Lavička, /9/ Pauer, /13/ Žmolil, /8/ Bock, /12/ P. Klíma, /11/ Czwartynski – /10/ Roško, /7/ Mertin, /4/ Kraus

Sokol Řepy – Slavoj Podolí 0:0

V prvním zápase jsme ani jednou nedokázali překonat soupeřovu obranu, a zápas tak skončil bez branek.

Začátek utkání: 10:20


Sokol Řepy – FC Zličín 3:1 (2:0)

Druhé utkání turnaje nám vyšlo herně i výsledkově, zejména díky dvěma brankám Pavla Krause.  Nečekaným zpestřením zápasu bylo, že si Martin Budínský, o pauze mezi zápasy, v šatně zapomněl dres, a tak si při střídání rychle musel půjčit jiný od spoluhráče.

Začátek utkání: 12:20

Branky: 4. a 23. Kraus, 10. P. Klíma – 25.


Sokol Řepy – FC Břevnov 1:1 (1:0)

Vrcholem turnaje byl souboj našeho týmu s Břevnovem. Do vedení se dostal náš tým ve 12. minutě, kdy po faulu na Roška, proměnil Petr Žmolil penaltu. Ještě v prvním poločase trefil Roško pouze břevno. Ve druhém poločase měl štěstí i náš tým, poté co se vyražená střela odrazila od tyče a podél brankové čáry těsně minula tyč na druhé straně. Dlouho tak náš tým živil naději na zisk trofeje, podporovanou nebezpečnými brejky. Bohužel když do konce normální hrací doby zbývalo už jen něco kolem deseti vteřin, podařilo se soupeři šťastně vyrovnat.

Začátek utkání: 14:10

Branky: 12. Žmolil z pen. – 40.


Ostatní výsledky

FC Břevnov – FC Zličín 3:1

FC Břevnov – Slavoj Podolí 2:0

FC Zličín – Slavoj Podolí 2:0

Konečná tabulka
1 FC Břevnov 3 2 1 0 6:2 7
2 Sokol Řepy 3 1 2 0 4:2 5
3 FC Zličín 3 1 0 2 4:6 3
4 Slavoj Podolí 3 0 1 2 0:4 1