Stará garda: 2. místo na zličínském turnaji

Náš tým staré gardy se zúčastnil tradičního turnaje starých gard, memoriálu Václava Arona, hraném Na Zličíně. Zápasy se hrály klasicky na velkém hřišti 2×20 minut s hokejovým střídáním. Nakonec jen kvůli prohranému zápasu s Břevnovem obsadil náš tým pěkné 2. místo.

V turnaji náš tým nastoupil v tomto složení:

/33/ Strupek – /2/ Kaiser, /12/ Hříbal, /16/ Svoboda, /5/ Czwartynski, /6/ Pauer, /13/ Žmolil, /27, 9/ Míka, /15, 14/ M. Šturma, /4/ Naňko, /8/ Fuzzi, /17/ Roško, /7/ Lavička, /18/ Mertin

Sokol Řepy – FC Břevnov 0:1 (0:0)

Úvodní zápas turnaje se v konečném účtování ukázal jako rozhodující. O vítězství Břevnova rozhodla penalta deset minut před koncem, kdy hráč soupeře upadl v pokutovém území po kontaktu s kopačkou Dana Kaisera. Vyrovnat mohl krátce před koncem z malého vápna Czwartynski, ale brankář jeho pokus lapil, stejně jako o chvíli později střelu Svobody zpoza vápna.

Začátek utkání: 9:30

Branka: 30. z penalty

Sokol Řepy – Slavoj Podolí 3:0 (3:0)

Do souboje s Podolím náš tým vstoupil mnohem lépe a už v prvním poločase si vypracoval tříbrankový náskok.  Skóre už se do konce utkání nezměnilo, přestože k tomu několik šancí bylo.

Začátek utkání: 12:10

Branky: 4. Pauer, 7. Czwartynski, 20. Fuzzi

Sokol Řepy – FC Zličín 1:0 (0:0)

V posledním našem zápase jsme se utkali s naším odvěkým rivalem. Naše obrana domácí do šancí nepouštěla, naopak Kaiser trefil z dálky břevno, od kterého se míč ještě odrazil k dobíhajícímu Naňkovi, jehož však zličínský brankář bravurně vychytal. Naštěstí si Naňko spravil chuť ve druhém poločase, když rozhodl o naší těsně výhře.

Začátek utkání: 13:10

Branka: 29. Naňko