TJ Sokol Řepy

25. kolo: Slavoj Podolí Praha „B“ – Sokol Řepy 5:3 (3:1)

2018/2019 I.B třída 25. kolo
12.05.2019 17:00

znak
5:3
znak
V zápase 25. kola v Podolí nastoupil náš tým v útoku se dvěma dorostenci, kterým tak bylo dohromady 35 let. Po delší době se v základní sestavě na levém beku objevil i Czwartynski. A škoda, že na utkání nebyl Daniel Kaiser, mohl si s hlavním rozhodčím procvičit italštinu. :-)
V úvodu působil náš tým zakřiknutým dojmem, hlavně z levé strany létal jeden nebezpečný centr za druhým. Na pravé straně obrany se vůbec nedařilo zachytávat protiútoky soupeře a domácí toho třikrát využili. Po půlhodině hry už to vypadalo, že nás čeká velmi vysoká porážka. Pár minut před koncem prvního poločasu ovšem utekl domácí obraně Žovnir a dlouhý nákop Hermana využil ke snížení na 3:1. Náš tým viditelně ožil, ale další branky už se do pauzy nedočkal.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ale bez brankového efektu. Po čtvrthodině hry dal o sobě dvakrát vědět střídající Vodička. Nejprve z levé strany zacentroval na hlavu Macka, který ale ve velké šanci netrefil z malého vápna branku. O chvilku později si Vodička naběhl na Hermanův výkop a po zemi uklidil míč ke vzdálenější tyči - 3:2. Po několika šancích na obou stranách však domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek. S tím se ale nesmířil Paul, který z přímého kopu prostřelil děravé ruce podolského brankáře - 4:3. Ve snaze o vyrovnání nás bohužel domácí v závěru potrestali pátou brankou z rychlého brejku.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
3 Nekvapil    /61. Berky/
21 Ruml karta  
20 P. Klíma karta  
5 Czwartynski   
4 Baboľ    /46. Vodička/
7 Paul   
10 Koblic karta  
11 Macek   
9 Žovnir    /80. J. Pauer/
12 Jar. Novák    /46. Fuzzi/
Náhradníci
2 Berky   
6 Vodička   
16 J. Pauer   
8 Fuzzi   
Trenér:Daniel Gröbl

Branky
14' znak Svoboda
30' znak Svoboda
31' znak Svoboda
37' znak Žovnir
61' znak Vodička
82' znak Svoboda
86' znak Paul
88' znak Hrubý
Rozhodčí:Rosario Dimastromatteo
Diváci:15
znakStatistikyznak
21Střely celkem14
11Střely na branku7
8Střely mimo6
2Střely zablokované1
4Rohové kopy2
2Ofsajdy4

V Podolí jsme celý zápas neúspěšně dotahovali náskok soupeře