TJ Sokol Řepy

24. kolo: Sokol Řepy – Čechie Smíchov 0:3 (0:1)

2018/2019 I.B třída 24. kolo
Na Chobotě 05.05.2019 16:30

znak
0:3
znak
Ve 24. kole přivítal náš tým vedoucí celek soutěže. Proti na jaře suverénní Čechii Smíchov neměl tedy náš tým co ztratit.
Do vedení šli hosté po pěkné brance už po šesti minutách. V prvním poločase předváděl náš tým solidní výkon, takže už si soupeř žádnou větší šanci nevytvořil. Dopředu se však naše mužstvo prezentovalo pouze Paulovou střelou nad a Duda po individuální akci mířil jen do boční sítě.
Krátce po pauze přišla největší šance našeho týmu v celém utkání. Macek odcentroval z pravé strany před branku na nabíhajícího Rosťu Žovnira, který přímo z voleje trefil tyč smíchovské branky. Postupem času však šance přibývaly už jen na straně soupeře. Několikrát při našem týmu stálo štěstí, třeba když hosté trefili břevno Hermanovy branky. Naopak druhá branka v naší síti byla s trochou smůly, poté co se míč nastřelený do tyče, odrazil od našeho obránce přímo k volnému protihráči. V závěru sice hosté přidali ještě třetí branku, i tak je to ale zatím nejmíň, co Smíchov na jaře svým soupeřům vstřelil.
Sestava Sokola Řepy
22 Herman (B)   
3 Nekvapil   
21 Ruml karta  
20 P. Klíma   
14 Semrád   
2 Duda    /46. Vodička/
10 Macek karta  
4 Baboľ karta   /80. L. Klíma/
8 Fuzzi    /73. Jar. Novák/
7 Paul karta  
9 Žovnir    /87. Czwartynski/
Náhradníci
6 Vodička   
11 L. Klíma   
5 Czwartynski   
12 Jar. Novák   
Trenér:Daniel Gröbl

Branky
6' znak Carnero Martin
69' znak Garcia De Casasola Rodriguez
86' znak Klášterský
Rozhodčí:Evženie Zubková
Diváci:50
znakStatistikyznak
5Střely celkem15
0Střely na branku5
5Střely mimo9
0Střely zablokované1
4Rohové kopy4
0Ofsajdy2

Lídr soutěže měl v Řepích těžkou práci