23. kolo: FC Zličín “B” – Sokol Řepy 2:2 (0:1)

2018/2019 I.B třída 23. kolo
28.04.2019 16:30

2 : 2

V 23. kole nás čekalo derby se Zličínem, ve které jsme samozřejmě chtěli uspět.
Úvod našemu týmu vyšel znamenitě. Už v 53. sekundě využil zaváhání obrany Semrád a poslal náš tým do vedení. I v dalším průběhu prvního poločasu byl náš tým lepší, ale z několika slibných příležitostí se nic neurodilo.
Druhý poločas byl přesným opakem prvního a tempo udával domácí tým. Herman držel čisté konto až do 70. minuty, kdy kapituloval po umístěné střele z přímého kopu. Bylo to po 340 minutách, co náš tým obdržel branku. Vyrovnání našemu tým paradoxně pomohlo a hráči začali být aktivnější i směrem do útoku, za což nás domácí potrestali využitým rychlým brejkem. Tým však nesložil zbraně a pět minut před koncem vybojoval aktivní dorostenec Novák pokutový kop. Jeho exekuce se ujal brankář Herman a srovnal na konečných 2:2.