21. kolo: Slavia Malešice – Sokol Řepy 0:1 (0:0)

13.04.2019 17:00

znak
0:1
znak
V 21. kole cestoval náš tým do Malešic s jasným cílem zvítězit a odpoutat se tak v tabulce od našeho soupeře.
Od úvodních minut naše mužstvo na trávníku dominovalo, bohužel našim hráčům chybělo kvalitní zakončení. V obraně si náš tým, až na jednu situaci, počínal zodpovědně. Nejvíc nám asi zatrnulo, když Hermanovi vypadl míč z náruče, naštěstí vše dobře dopadlo.
Do druhého poločasu naskočil poprvé na jaře Paul, jenž se postavil na hrot. Po krátkém útlumu na začátku druhé půle se opět na domácí branku valil jeden útok za druhým. Až konečně po hodině hry jsme dočkali. Přetažený centr Semráda na zadní tyč odhlavičkoval domácí obránce při souboji s Fuzzim přímo před branku k Paulovi, který nekompromisně vymetl pavučiny v malešické brance - 0:1. Až do konce zápasu potom pokračovala snaha o vstřelení další branky, ale žádná střela už se neujala. I přes velkou střeleckou převahu si náš tým odvezl hubenou, ale důležitou výhru 1:0.