TJ Sokol Řepy

19. kolo: Olympia Radotín „C“ – Sokol Řepy 4:1 (0:1)

2018/2019 I.B třída 19. kolo
31.03.2019 15:30

znak
4:1
znak
Ve čtvrtém jarním kole se náš tým představil na umělé trávě Radotína v hodně improvizované sestavě.
Stejně jako v minulém kole se našemu mužstvu v prvním poločase dařilo. Do vedení šel náš tým po dvaceti minutách, kdy se po kombinaci středem obrany ocitl sám před brankářem Koblic a zkušeně skóroval - 0:1. V 35. minutě bohužel došlo při hlavičkovém souboji k nepříjemné srážce Žovnira s jedním z domácích hráčů a náš mladý útočník byl následně odvezen na vyšetření do nemocnice. Domácí měli v pětiminutovém nastavení první půle velkou šanci na srovnání, naštěstí hráč Radotín zblízka přestřelil.
Druhý poločas začali domácí lépe a krátce po sobě dvakrát nebezpečně stříleli nad. Ke změně stavu tak došlo až po hodině hry, kdy domácí během dvou minut otočili skóre na - 2:1.
Rozhodující chvíle zápasu přišly až pět minut před koncem. Výborný centr Koblice usměrnil Duda z malého vápna jen do břevna. Po následném souboji Petra Klímy s domácím hráčem před lavičkami, vběhl vedoucí radotínského mužstva do hřiště a slovně napadal naše hráče. Po strkanici s ním pak dostal Hrubý, který nastoupil s kapitánskou páskou, červenou kartu. Oslabené mužstvo potom v nastavení ještě dvakrát inkasovalo.
V prvních čtyřech kolech se proti týmům z čela tabulky ani moc bodů nečekalo. Už předtím bylo zřejmé, že jarní sezóna začne pro náš tým až příští neděli proti Čakovicím.
Sestava Sokola Řepy
29 Tesař (B)   
2 Hrubý  karta 
20 P. Klíma karta  
9 Tumpach   
3 Nekvapil   
8 Fuzzi   
5 J. Svoboda   
10 Koblic karta  
16 Kimranov    /64. Budínský/
6 Duda   
11 Žovnir    /38. Kosina/
Náhradníci
4 Baboľ   
15 Budínský   
13 Kosina    /89. Baboľ/
Trenér:Daniel Gröbl

Branky
20' znak Koblic
63' znak Eisman
65' znak Hollý
90+1' znak Kubišta
90+2' znak Hollý
Rozhodčí:Marek Plášil
Diváci:25
znakStatistikyznak
16Střely celkem6
8Střely na branku2
5Střely mimo2
3Střely zablokované2
7Rohové kopy4
2Ofsajdy4

Slibně rozehraný zápas skončil vysokou porážkou