18. kolo: Sokol Řepy – SK Střešovice 1911 “B” 1:2 (1:1)

2018/2019 I.B třída 18. kolo
NA CHOBOTĚ 24.03.2019 15:00

1 : 2

Ve třetím jarním kole jsme narazili na rezervní tým Střešovic, loňského vítěze soutěže, navíc nám chyběli dva distancovaní hráči základní sestavy – Herman se Semrádem.
Přesto náš tým do utkání vstoupil lépe. V 9. minutě vyzkoušel pozornost střešovického brankáře Fuzzi a z následného rohu se hlavou trefil Petr Klíma – 1:0! Po necelé půlhodině měl Fuzzi na noze druhou branku, ale brankář hostí mu sebral míč od nohy. To byl zřejmě zlomový moment utkání, neboť od té chvíle byli hosté lepším týmem. Pár minut na to, po sérii čtyř rohů, se trefil neobsazený hráč soupeře pěkně hlavou k tyči – 1:1.
Na začátku druhé půle měl ještě slušnou šanci Koblic, ale postupně se náš tým dostával čím dál víc do defenzivy. Posledních dvacet minut už bylo z naší strany čekáním na závěrečný hvizd, protože soupeř si vytvářel jednu šanci za druhou. Nakonec to tam soupeři spadlo až ve třetí nastavené minutě, i když rozhodčí by zřejmě nastavoval, dokud hosté neskórují.