Vyhlášení nejlepších hráčů za rok 2018

Již tradičně se během Sportovní zábavy konalo vyhlášení nejlepší hráčů Sokola Řepy za uplynulý rok. Z každé kategorie byli opět oceněni dva hráči. Letos obdrželi všichni laureáti kromě malé plakety jako cenu také klubový hrnek.

Mladší přípravka:

Lukáš Vondráček (2010)

Mezi trenéry byl jednohlasně zvolen. Luky je hodně pracovitý, trpělivý a učenlivý. Nedělá mu problém přejít přes dva tři hráče, přihrát či vystřelit a to jak pravou, tak i levou nohou. Na tréninku jde příkladem, v zápase kluky povzbuzuje jako správný kapitán.

Maťo Nosál (2011)

Hráč, který nevynechá jediný souboj, odmaká celý zápas a nebojí se žádného protivníka. Jako univerzál může hrát v obraně, útoku a když je potřeba, zaskočí i v brance.

Starší přípravka:

Sebastian Skolil (2009)

Záložník či útočník, skvělý technik s velkým přehledem, s citem pro kombinaci a rozehrávku, s důrazným a přesným zakončením, příkladný bojovník, v tréninku velký pracant.

Filip Kellev (2008)

Záložník a útočník, rychlonohý hráč s bravurní technikou, který umí obejít několik hráčů a navíc přesně tvrdě zakončit, velký bojovník, dříč, poctivý hráč, který nevynechá žádný souboj, příkladný přístup v tréninku ho předurčuje k velkým zítřkům.

Mladší žáci:

Jiří Boháček (2007) :

Jirka je typický útočník. Vždy v pravý čas na správním místě. I přes svůj nízký věk fotbalu rozumí a je pro něj snadné přizpůsobit se nové taktice. S jedenácti góly a pěti asistencemi je po zimní přestávce nejlepším střelcem týmu. Má za sebou také nejvíc mistrovských zápasů, protože je vždy připraven nastoupit i dvakrát za týden. Jirko, gratulujeme!

Jura Motovylčuk (2006) :

Jura žije fotbalem, který je jeho vášní. Užívá si hru s míčem i sledování zápasů. Je to tichý kluk, který ale na hřišti ihned ožije. Miluje hru jeden na jednoho a obcházení protihráčů za pomoci své techniky. Je to ale také týmový hráč, který na své spoluhráče nikdy nezapomíná. Po dvanácti mistrovských utkáních má na svém kontě 8 gólů a 6 asistencí. Náš klub může být hrdý, že má ve svých řadách hráče s takovými schopnostmi a mentalitou.

Starší žáci:

Matěj Mottl (2005)

Je to hráč, který si dlouhodobě drží svůj herní standard a pravidelně se umisťuje v horních patrech statistiky týmu, jak v kategorii gólů a nahrávek, kde se umístil na druhém místě, tak v bodování výkonu a radosti ze hry v jednotlivých zápasech dokonce vyhrál s průměrnou známkou 8,2. Jeho předností je stálá chuť do hry a výborné čtení hry soupeře.

Matija Burkuš (2004)

Je to hráč, který má výborný tah na branku. Jeho předností je rychlá klička a tvrdá střela ze střední vzdálenosti. Je to kapitán týmu, který si však vystačí pouze s minimem slov během hry J Na tom, však společně pracujeme. Má pravidelnou docházku na tréninky a je velkým přínosem pro tým a vzorem pro ostatní hráče. Přeborník v nožičkách.

Mladší dorost:

Standa Kárský (2004)

Velmi šikovný a zodpovědný hráč, pravidelně dochází na tréninky, tvrdě na sobě pracuje. Přestože k nám nedávno přestoupil z týmu starších žáků, rychle se začlenil a zapadl do našeho týmu. Nemá žádné problémy ani s chováním, je velmi týmový a přátelský.

Vitalij Stojka (2003)

Taktéž velmi zodpovědný přístup k fotbalu a týmu. Přestože před nástupem do našeho týmu nikdy fotbal nehrál, dokázal se svou pílí a houževnatostí vypracovat tak, že jej můžeme zařadit na jakoukoliv pozici v týmu a vždy dokáže velmi dobře obstát. Stejně jako Standa je přátelský, týmový a svědomitý hráč.

Dospělí:

Lukáš Tumpach:

Lukáš jako kapitán jde příkladem pro ostatní, jak docházkou při své práci, tak i přístupem. Jako obránce je překvapivě platný i ve střílení gólů.

Roman Fuzzi:
Roman jako nejstarší hráč mužstva odvádí pro tým hodně velký kus práce. Jen ty góly by mohl přidat z přípravy do mistrovských utkání. Je to bojovník, který nevypustí souboj, docházku má na velké úrovni. Občasná zbrklost bude doufám odbourána.

Trenéři:

Roman Polách, Tomáš Lavička a Robert Berky

Převzali tým, který byl v dezolátním stavu, a postupem času se jim podařilo ho stabilizovat. Jelikož jsou to trenéři dorostenecké kategorie, kde už mají jednotliví hráči svůj názor, je nutné udržet kázeň na trénincích, aby se hráči herně posouvali. To se jim zatím daří. Tím se nám postupně zacelila „díra“ v týmech a dokonce už někteří hráči z dorostu doplňují kategorii dospělých. Velké díky.