TJ Sokol Řepy

Aritma cup: Sokol Řepy – SK Roztoky 1:3

17.2.2019 11:30 Aritma, UMT

Ve čtvrtém kole Aritma cupu čekal na naše mužstvo vedoucí tým III. třídy okresu Praha – západ, SK Roztoky.

Sny o snadném bodovém zisku se však začaly rozplývat již od úvodního hvizdu, neboť většina hry se odehrávala na naší polovině. První těžký zákrok si Herman připsal v desáté minutě. O čtyři minuty později však již po střele z úhlu kapituloval – 0:1. Už o minutu později se však řítil s míčem k brance Roztok Fuzzi. Když už se chystal asi metr od tyče zakončit, překazil mu to na poslední chvíli obránce. Za kontakt s ním se chtěl Fuzzi dožadovat pokutového kopu, dokonce i brankář soupeře přestal hrát, nicméně neposedný míč dostal po souboji nečekanou faleš a k překvapení všech se stočil do branky – 1:1. Ani kuriózní branka ale nenastartovala náš tým k obratu. Po půlhodině hry tak Herman vyrážel další tvrdou střelu do prostoru branky a z dorážky pak soupeř ještě zatřásl břevnem. Ojedinělou šanci měl krátce před poločase Martínek, kterého našel nechtěnou přihrávkou jeden z hráčů Roztok. Z dobře viditelnou střelou z hranice vápna však neměl brankář větší potíže.

Také ve druhém poločase působil náš tým vedle sehraného týmu Roztok jako parta učedníků. Po deseti minutách se Roztoky po pravé straně prokombinovaly až do vápna, kde hráč soupeře prostřelil Hermana střelou na zadní tyč – 1:2. O dvanáct minut později potom hlavičkoval těsně vedle naší branky hráč Roztok. Pár minut poté odstoupil kvůli zranění Herman a rukavice si po něm nasadil Budínský, který v dalším průběhu také musel několikrát zasahovat proti nebezpečným střelám. Ani on však nezabránil třetí brance v naší síti, kterou po rohovém kopu, umístil hráč soupeře hlavou přesně do horního rohu – 1:3.

Tři týdny před začátkem jarních bojů, tak má náš tým hodně co zlepšovat. A pokud hráči nezlepší svůj přístup k tréninkům, čeká nás v Řepích velmi smutné jaro.

Sestava 1.poločas: Herman – Semrád, Ruml, Budínský, P. Svoboda – Žovnir, Babol‘, L. Klíma, J. Svoboda (30. Duda) – Fuzzi, Martínek

Sestava 2.poločas: Herman (72. Fejfar) – Hrubý, P. Svoboda, Budínský, Kaiser – Žovnir, Babol‘, L. Klíma, Semrád – Fuzzi (68. Duda), Martínek (68. J. Svoboda)

Branky: 15. Fuzzi – 14., 55., 81.

Poločas: 1:1

Příští neděli nastoupí náš tým už v 9:30 proti Sokolu Vonoklasy. Krom toho náš tým čeká v úterý 19.2 přípravný zápas proti Sokolu Čišovice (19:30 Zličín, UMT).

 

Další výsledky 4. kola

FK Zbuzany 1953 „B“ – Sparta Košíře 2:0

FK Řeporyje – Sokol Nebušice „B“ 10:1

SK Slovan Kunratice „B“ – Sokol Vonoklasy 0:5

Poř. Tým Z V R P Skore Body
1 FK Zbuzany „B“ 4 4 0 0 18:0 12
2 FK Řeporyje 4 3 0 1 13:7 9
3 Sokol Vonoklasy 3 2 0 1 11:5 6
4 SK Roztoky 4 2 0 2 5:4 6
5 Sokol Řepy 4 2 0 2 6:6 6
6 Sparta Košíře 3 1 0 2 4:4 3
7 Slovan Kunratice „B“ 3 0 0 3 1:9 0
8 Sokol Nebušice „B“ 3 0 0 3 2:25 0

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /web/htdocs1/fotbalrepycz/home/mujhost/fotbalrepy.cz/wp-includes/formatting.php on line 4360