TJ Sokol Řepy

Aritma cup: Sokol Řepy – Slovan Kunratice „B“ 2:1

27.1.2019 15:30 Aritma, UMT

Ve druhém zápase na letošním Aritma cupu nastoupilo naše mužstvo proti „béčku“ Kunratic, hrajícím II. třídu. Den po vysoké porážce od Zličína (1:11) se tak naskytla možnost i pro hráče z našeho „B“ týmu.

Náš tým začal tentokrát lépe než minulý víkend. Už po deseti minutách si Fuzzi zpracoval vysoký centr kousek za vápnem, prodral se přes dva protihráče a obloučkem se trefil pod břevno – 1:0. I v dalším průběhu byl Fuzzi naším nejpilnějším střelcem, zakončoval téměř z každé pozice. Nejblíže byl brance, pět minut před poločasem, jeho technickou střelu do šibenice však brankář bezpečně lapil. Do dvou šancí se dostal i obránce Hrubý. Nejprve v 15. minutě hlavičkoval z blízka jen do náruče gólmana, krátce před odchodem do kabin pak ještě z ostrého úhlu trefil tyč.  Na opačné straně musel také Tesař dvakrát zasahovat proti prudkým střelám soupeře.

Úvod druhé půle však našemu týmu nevyšel a soupeř z Kunratic si vytvořil tlak na naší obranu. Z něj vznikla i situace vedoucí k vyrovnání. To když brankář Tesař pocítil nutkání zahrát si na fotbalistu a hráč soupeře jej v pokutovém území připravil o míč. V následném souboji ho navíc fauloval a tak se kopal pokutový kop. Jeho exekutor následně poslal míč do opačného rohu, než očekával náš gólman – 1:1. Náš tým se poté snažil opět dostat do vedení, takže kolem branky soupeře létala jedna střela za druhou. Nicméně i soupeř měl nějaké příležitosti a Tesař musel být neustále ve střehu. Když do konce hry zbývalo už jen něco přes minutu, povedlo se Gregorovi propálit houštinu těl před sebou a vstřelit tak vítězný gól na 2:1.

 

 

Sestava 1.poločas: Tesař – Hrubý, P. Klíma, Svoboda, Kaiser – Duda, Gregor, Koblic, Jaroš – J. Svoboda, Fuzzi

Sestava 2.poločas: Tesař – Hrubý (72. Fuzzi), P. Klíma, Svoboda, Kaiser (72. Jaroš) – Fejfar (83. Duda), Gregor, Koblic, Babol‘ – Kimranov, Žovnir

Branky: 11. Fuzzi, 89. Gregor – 53. z pen.

Poločas: 1:0

Příští neděli nastoupí náš tým ve stejný čas proti Sokolu Nebušice „B“

 

Další výsledky 1. kola

FK Zbuzany 1953 „B“ – Sokol Nebušice „B“ 9:0 (5:0)

FK Řeporyje – SK Roztoky 1:0 (1:0)

Sparta Košíře – Sokol Vonoklasy 4:0 (2:0)