Aritma cup: Sokol Řepy – FK Řeporyje 1:2

20.1.2019 15:30 Aritma, UMT

V neděli vstoupil náš tým do letošního ročníku turnaje Aritma cup 2019.  Jelikož jarní část sezóny začíná již 9.3, musel být zápas 7. kola s mužstvem FK Řeporyje odehrán už o tomto víkendu. Již na úvod, tak došlo na souboj s papírově nejsilnějším týmem turnaje.

Už úvodních dvacet minut naznačilo, že půjde o vyrovnané utkání, ve kterém zvítězí ten, kdo udělá méně chyb. Jedna taková přišla ve 23. minutě, kdy pravý obránce Hrubý pouštěl míč za brankovou čáru, bohužel měl špatný odhad a balonu se zmocnil hráč soupeře, který přihrál do šance spoluhráči a ten z úhlu prostřelil Hermana – 0:1. O tři minuty později pak kolem našich dvou obránců prosvištěl hráč Řeporyjí, potáhl si míč do středu vápna a zamířil přesně k tyči – 0:2. Náš tým se sice snažil útočit, ale spousta nadějných centrů do vápna skončila pouze v náruči gólmana Řeporyjí. Až krátce před pauzou se povedla akce po pravé straně. Semrád od pravé lajny poslal po zemi křižnou přihrávku, kterou Fuzzi na zadní tyči uklidil do sítě – 1:2.

Do druhé půle poslal trenér do hry šest čerstvých hráčů, ale vyrovnat se i přes územní převahu nepovedlo. Před brankou soupeře se sice událo několik slibných závarů, ale žádný z nich neskončil brankou.

Sestava 1.poločas: Herman – Hrubý, Ruml, Tumpach, Kaiser – Semrád, Macek, Gregor, Babol‘ – Martínek, Fuzzi

Sestava 2.poločas: Herman – Jaroš, Ruml, Tumpach, Budínský – Duda, Macek (73. Fuzzi), Gregor, Vodička – J. Svoboda, Žovnir

Branky: 44. Fuzzi –  23., 26.

Poločas: 1:2

Příští víkend sehraje náš tým hned dvě utkání. Nejprve v sobotu od 10:00 na Zličíně proti FC Zličín. V neděli pak v 1. kole Aritma cupu nastoupí proti Slovanu Kunratice „B“.