Stará garda: Sokol Řepy – Olymp Praha 2:4 (2:3)

SOBOTA 1.12.2018 14:00 SOCHÁŇOVA, UMT

týmu Olympu. Nově zrekonstruovaný povrch byl ještě „vylepšen“ vrstvou mokrého sněhu, takže podmínky nebyly úplně optimální. V kádru nám tentokrát scházelo několik podpantofláků, mezi nimi i známé firmy, takže nakonec se nás sešlo tak akorát.

Do vedení nás dostal, již po čtyřech minutách, pěkným dloubákem přes brankáře Míka. Jenže už za další čtyři minuty soupeř vyrovnal.  Ve čtrnácté minutě potom zahrával Klíma pokutový kop, ovšem provedl ji způsobem, že by se neztratil ani ve Spartě.  Prudká rána totiž skončila jen na břevně. To soupeř se z penalty nemýlil – 1:2. Míka sice stihl ještě před pauzou vyrovnat, nicméně hosté šli během chvilky znovu do vedení.

Krátce po začátku druhé půle padla do naší sítě čtvrtá branka. Jak se později ukázalo, byla vůbec poslední v zápase. Přestože měl náš tým řadu střeleckých příležitostí, trefit branku byl pro naše mužstvo nadlidský výkon.

Sestava: Strupek – Kaiser, P. Klíma, Hříbal, Pauer – Žmolil, Míka, Kroupa, Machurka – Roško, Mertin

Poločas: 2:3 (2 x 40 minut)

Vývoj skóre:

4. (1:0) Míka

8. (1:1)

29. z pen. (1:2)

36. Míka (2:2)

37. (2:3)

— poločas —

41. (2:4)