14. kolo: Sokol Bílá Hora – Sokol Řepy 0:3 (0:2)

2018/2019 I.B třída 14. kolo
10.11.2018 10:15

0 : 3

Ve 14. kole se náš tým představil na hřišti beznadějně posledního celku tabulky. Cílem tedy bylo přivést z Bílé hory všechny tři body. Bílá hora se v úvodu prezentovala dvěma střeleckými pokusy, které připomínaly spíše jiný kolektivní sport. To naši hráči měli přeci jen o něco přesnější mušku. První branky v domácí síti jsme se dočkali v 15. minutě, když centr Fuzziho našel ve vápně Baboĺa, který pořádně vyprášil rukavice domácího gólmana. Jím vyražený míč pohotově uklidil do sítě Martínek – 0:1. I v dalším průběhu měl domácí gólman potíže s chytáním našich střel a po jedné takové se z dorážky trefil Semrád – 0:2. A když po několika minutách oslabil domácí tým hráč Bílé hory po druhé žluté kartě, dohrával se zápas plně v naší režii.
Ve druhém poločase naše mužstvo zasypalo domácí branku množstvím střel, těch opravdu nebezpečných však bylo poskrovnu. Stejně jako v jarním souboji byl hodně vidět Roman Fuzzi, bohužel se mu tentokrát střelecky vůbec nedařilo. A tak se náš tým prosadil opět z dorážky. Premiérovou branku v řepském dresu zaznamenal Štěpán Gregor po střele Martínka z přímého kopu.
Sestřih utkání má tentokrát rekordních 10 minut, protože toho bylo opravdu hodně.