TJ Sokol Řepy

Stará garda: SK Střešovice 1911 – Sokol Řepy 3:3

Pondělí 15.10.2018 18:00 Střešovice, UMT

V pondělí naše stará garda vyrazila k přátelskému utkání do Střešovic. Věrní čtenáři našich článků o staré gardě budou jistě zvědavi, zdali Jirka Kočovský dorazil tentokrát včas, ale pojďme radši k samotnému zápasu.

První poločas začal náš tým hodně vlažně a po čtvrthodině to bylo 2:0 pro domácí. V 37. minutě Svoboda hlavou nádherně přeloboval vybíhajícího brankáře, který už míč směřující do branky stíhal marně. Pěkný fotbalový moment, kdyby to ovšem nebylo do vlastní branky. Krátce před koncem poločasu naštěstí snížil Míka na 3:1.

Ve druhém poločase se začal projevovat větší počet hráčů na střídání, které měl náš tým k dispozici. Vždyť se nás sešlo celkem osmnáct, takže příště už rozhodně budeme požadovat dvě šatny. 🙂 V 55. minutě prokličkoval středem obrany Roško a poslal míč přesně k tyči – 3:2. Čtvrthodiny před koncem pak Petr Klíma z hranice vápna vymetl šibenici a bylo srovnáno. Kdybychom hráli ještě půl hodiny, určitě dáme i vítězný gól. Škoda, dali jsme o dvě branky více než soupeř, přesto remíza.

Výchozí sestava: Strupek – Kaiser, P. Klíma, Svoboda, Kraus – Pauer, Kroupa, Žmolil, M. Šturma – Roško, Nebeský

Připraveni: Machurka, Hříbal, Míka, Lasík, Antal, Mertin, Kočovský

Poločas: 3:1 (45 + 40 minut)

Vývoj skóre:

5. (1:0)

16. (2:0)

37. vlastní Svoboda (3:0)

41. Míka (3:1)

— poločas —

55. Roško (3:2)

70. P. Klíma (3:3)