54′ Hartmann
60′ Barták
Rozhodčí: Dalibor Zatkal
Diváci: 5
Čtvrtý zápas ligy gentlemanů měl začátek již v půl páté, a tak jsme se všichni museli odtrhnout od soustruhů, abychom zápas stihli. Nakonec se nás sešlo přesně sedm, takže jsme absolvovali celý zápas bez střídání. Velmi nám scházel Jirka Kočovský, pilíř našich zadních řad, který se nedostavil k utkání a čeká ho trest. O víkendu se bude hlásit u správce na brigádu. 🙂 Po příchodu na hřiště jsme navíc zjistili, že nám správce posypal hřiště nějakým sajrajtem, kdo ví, co to bylo…

Zlíchov se brzo dostal do vedení, nicméně v 17. minutě Pavel Kraus střelou zpoza vápna vyrovnal. Po kombinaci Roška s Mertinem se pak skóre otočilo na naši stranu. Stejní hráči, jenom v opačném gardu, zvýšili na 3:1. Těsně před koncem poločasu bohužel přišel poměrně laciný gól do naší sítě ze standardky.

Ve druhé půli zvýšil hlavou po rohovém kopu opět Andrej „Ševčenko“ Roško. A když přidal Kraus pátou branku, vypadalo to na pohodový závěr. Jenže v závěru zápasu nám došly síly. Soupeř dohnal tříbrankovou ztrátu a málem jsme ještě prohráli. Po utkání jsme tak chtěli rozmlátit dveře, jak velí řepská tradice, ale nakonec i bod je dobrý.

Hráno: 2 x 30 minut (6+1)