56′ Roško
59′ Kraus
Rozhodčí: Jaroslav Lerch
Diváci: 2
Žili jsme trochu v napětí, kolik se nás „nemakačenků“ sejde v pracovní den, k předposlednímu zápasu podzimní Ligy gentlemanů, naplánovaném na 16:30. Nakonec nás na Čechii přijelo devět. Poprvé dorazil i Daniel Kaiser, který se však musel spokojit s dresem číslo 5, neboť dvojku nosí ve staré gardě daleko větší hvězda. I tentokrát na sebe nechal Jirka Kočovský čekat, ale nakonec přeci jen dorazil.

Již od první minuty se na domácí branku valil jeden útok za druhým, ale s proměňováním šancí, jsme vyčkali až na příchod Kočovského, aby o nic nepřišel. 🙂

Za stavu 0:2 se pak Kočovský postavil k exekuci pokutového kopu, který ale neproměnil (přijde pozdě a ještě nedá penaltu…). Naštěstí, téměř vzápětí dopravil míč do sítě Žmolil, kvůli kterému se penalta kopala.

Ve druhé půli už potom domácí gólman lovil ze sítě jeden míč za druhým. Do listiny střelců se tak zapsali téměř všichni hráči z pole. Největší šanci měli domácí z pokutového kopu, ale ani Honza Strupek se z ní nedal překonat.

Na rozdíl od sobotního souboje „áček“, tentokrát po skončení utkání neměl nikdo potřebu ukazovat sudímu svoje nové hodinky a rozešli jsme se v přátelském duchu.

Hráno: 2 x 30 minut (6+1)