12. kolo: Sokol Řepy – Sokol Stodůlky „B“ 2:2 (0:1)

Na Chobotě 28.10.2018 14:30

znak
2:2
znak
Ve 12. kole k nám přijel soupeř ze sousedních Stodůlek. Bohužel, zrovna na neděli vyšlo možná nejhorší počasí za celý rok. Takové podmínky neměli včera snad ani na Faerských ostrovech.
První opravdu velkou šanci v utkání si vypracoval aktivní Macek, který zkoušel technicky přelobovat brankáře, ale míč skončil pouze na břevně. Do vedení tak šli ve 12. minutě hosté, když po nepřehledné situaci, po zahraném rohovém kopu skončil míč v naší síti. Odpovědět mohl po několika minutách nejprve Babol´, jehož prudkou střelu doprostřed branky gólman soupeře jen s námahou vyrazil, a po něm dorážející Macek, který z dorážky mířil vedle. Právě Macek, který byl před pauzou nejaktivnějším zakončovatelem, měl ze stejného místa další příležitost, ale ani tentokrát míč neskončil v síti. Stodůlky v prvním poločase zahrozily jen nepříliš nebezpečnými střelami ze střední vzdálenosti a jednou hlavičkou po trestném kopu.
Ve druhém poločase poslal Semrád do šance mladého Žovnira, jehož tečovaná střela jen těsně minula zadní tyč soupeřovy branky. Po dvaceti minutách druhé půle však hosté zvýšili již na dvoubrankový rozdíl a vypadalo, že je rozhodnuto. Jenže nebylo. Nějakých deset minut před koncem trefil Žovnir ze stoje tyč, od které se míč odrazil do branky za záda bezmocného brankáře - 1:2. V závěrečném tlaku pak ještě Semrád vsítil vyrovnávací branku a zajistil, našemu týmu důležitý bod.
V záznamu utkání tentokrát bohužel chybí, kvůli vybité baterii, poslední půlhodina utkání, což je velká škoda. Jestli by se kromě trenéra, neměl občas vyměnit i kameraman, když takhle podcení přípravu na zápas. Mužstvo dá dva pěkné góly, které už pak nikdo neuvidí. Na druhou stranu, přece před Zbraslaví neukážeme všechny trumfy. :-)
Na závěr alespoň jedna pozitivní zpráva. Ztracená paměťová karta se záznamem domácího utkání s Podolím se našla, takže brzo budete moci shlédnout sestřih celého zápasu.