TJ Sokol Řepy

Změny v kádru „A“ mužstva – podzim 2018

O minulém víkendu skončilo přestupní období, během kterého náš klub posílilo několik zajímavých hráčů.

První letní posilou se stal Igor Baboľ (30 let) z SK Baťov, jenž několik posledních sezón hrál za Všestary a za SK Kamenici. Dále k nám ze Stodůlek zamířil Jan Svoboda (26).

Po půlroční zkušenosti v dorostu Aritmy se do Řep vrátil Rosťa Zhovnir (17). V českém pravopise je zvykem používat u jmen převedených z azbuky českou transkripci. Pokud tedy o něm budeme psát jako o Žovnirovi, nelekejte se, jde o stejného hráče.

Na samotném konci přestupního období do našeho klubu přestoupil obránce Pavel Ruml (26) z Nového Bydžova, za který hrál krajský přebor. Posledním hráčem, který náš tým posílil, je Štěpán Gregor (32), odchovanec pražské Admiry, který během své kariéry působil v několika dalších klubech, nejdelší dobu však strávil v Ďáblicích. K nám přichází po dvouletém působení v týmu 1999 Praha. Po delší zdravotní pauze se navíc k týmu připojil útočník Tomáš Martínek.

Naopak po minulé sezóně ukončil aktivní činnost jednadvacetiletý Petr Ďurčík. Brankářské rukavice pak odložil Jakub Zdanovec, který nám loni strážil branku. V minulém ročníku nastupoval za „áčko“ také Honza Nekvapil, který je momentálně zraněný.

Došlo také ke změně na trenérském postu. Od zápasu s Malešicemi se stal hlavním koučem Daniel Gröbl.

 

Příchody:

Igor Baboľ (SK Baťov 1930)

Štěpán Gregor (1999 Praha)

Pavel Ruml (RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov)

Jan Svoboda (TJ Sokol Stodůlky)

Rostyslav Zhovnir (SK Aritma Praha)